Figurkowe ramki

Przedsprzedaż Lego Minifigures 71039 Marvel Studios Series 2 [zdjęcia]

Przedsprzedaż Lego Minifigures 71039 Marvel Studios Series 2 [zdjęcia]

Dla każdego miłośnika Lego i Marvela, mamy ekscytującą wiadomość – rozpoczęła się przedsprzedaż kompletnych kolekcji Lego Minifigures 71039 Marvel Studios Series 2! To idealna okazja, aby zapewnić sobie całą serię bez żadnych powtórzeń, unikając dodatkowych kosztów i bez konieczności wymiany lub sprzedaży zdublowanych postaci.

Dlaczego warto kupić nową serię w przedsprzedaży?

Przedsprzedaż nie tylko gwarantuje Ci pierwszeństwo w dostępie do całej kolekcji tuż po jej dotarciu do nas, ale również oferuje szereg korzyści, których nie można zignorować. W odróżnieniu od dotychczasowego procesu kupowania minifigurek w sklepach (gdzie dało się wymacać konkretne postacie w saszetkach), teraz wszystkie figurki będą pakowane w kartoniki. To znaczy, że nie uda się tak łatwo znaleźć ulubionych postaci. U nas dostajesz gwarancję całego kompletu, bez powtórzeń! Ceny są też zdecydowanie atrakcyjniejsze, kiedy kupujesz zestaw, a nie pojedyncze konkretne figurki.

Co zawiera zestaw Lego Minifigures 71039 Marvel Studios Series 2?

Ten wyjątkowy zestaw zawiera 12 różnych figurek z serii Lego Marvel Studios. Każda z nich jest fabrycznie nowa, bez żadnych znamion używania i jest pakowana wraz z akcesoriami. Figurki są starannie identyfikowane, aby upewnić się, że nie otrzymasz żadnych dubli. Co więcej, jako że produkt jest w przedsprzedaży, wysyłka rozpoczyna się 1 września 2023 roku, co oznacza, że będziesz mógł cieszyć się swoją nową kolekcją Lego jako jeden z pierwszych!

Nowa seria LEGO 71039 – gdzie kupić?

Udostępnij ten artykuł znajomym