Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

LEGO 71039 Minifigures – taka będzie nowa seria Marvel 2!
Dwa lata po debiucie pierwszej serii minifigurek Marvela LEGO 71031, nadszedł czas na serię LEGO 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2, fot. bricktastic.net

LEGO 71039 Minifigures – taka będzie nowa seria Marvel 2!

Zanurz się w świecie superbohaterów Marvela z najnowszą serią minifigurek LEGO. Chociaż jakość dostępnej fotografii jest niska, to wystarczająca, aby podgrzać nasze oczekiwania na to, co niesie przyszłość. Przygotuj się na podróż do świata klocków, gdzie magia Marvela spotyka się z kreatywnością LEGO.


Wśród wyczekiwanych postaci znajdują się: Hawkeye z łukiem, kołczanem i sową, Kate Bishop z łukiem, kołczanem, tarczą strzelniczą i psem Lucky oraz Moon Knight z księżycowymi ostrzami, sztabką i peleryną. Mr. Knight przyciąga uwagę klockiem z Gusem, 3 srebrnymi prętami i sztabką, podczas gdy Agatha Harkness zadowoli kolekcjonerów dwiema książkami, peleryną, fioletowymi klockami „energetycznymi” i kolejnym tile.

Seria 2 przynosi nam również ulubieńców z animacji X-Men ’97. Znajdziemy tu takie postacie jak: Storm z błyskawicami, białym kociołkiem i peleryną, Beast z żółtym kubkiem z symbolem drużyny i dodatkowymi elementami oraz Wolverine z maską (zamienną z włosami), szponami, szklanym pojemnikiem z twarzą i fioletowymi elementami. Bez wątpienia, to kolejne atrakcje tej serii, które zachwycą fanów LEGO i Marvela.

Pomimo braku oficjalnej premiery serialu „Echo” (planowana pod koniec listopada 2023), postać ta już pojawi się w drugiej serii minifigurek Marvela LEGO. Echo zostanie przedstawione w stroju z serialu, z okrągłą płytką funkcyjną z nieznanym jeszcze akcesorium. Seria przyniesie nam również Goliata z mikrofigurką Ant-Mana. Nie możemy również zapomnieć o She-Hulk, która będzie posiadać książkę i telefon komórkowy. Te nowe dodatki z pewnością dodadzą złożoności do naszych zestawów LEGO Marvel, czekając na odkrycie przez zapalonych fanów.

Nowe opakowania

Oprócz ekscytujących postaci i akcesoriów, druga seria minifigurek LEGO ze świata Marvela wprowadza znaczącą zmianę w opakowaniach. Tradycyjne foliowe woreczki zostaną zastąpione przez papierowe opakowania, co jest krokiem w stronę zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Ta zmiana wpłynie znacząco na sposób, w jaki część kolekcjonerów wybiera swoje figurki, ponieważ „macanie” woreczków, aby odgadnąć, która postać jest w środku, nie będzie już możliwe.

LEGO 71039 Minifigures – przedsprzedaż

Pamiętajcie, że u nas macie gwarancję zamówienia pełnego kompletu z niepowtarzającymi się bohaterami! Preorder nowej kolekcji rusza 31 lipca, więc zapisz tę datę w kalendarzu i bądź gotowy na start nowej, ekscytującej serii.

Aktualizacja 31.07.2023

Przedsprzedaż ruszyła! Koniecznie zajrzyj tutaj i zdobądź swój komplet figurek: www.figurkoweramki.pl/marvel2

LEGO Minifiugres 71039 Marvel Studios Series 2 Pre-Order
LEGO Minifiugres 71039 Marvel Studios Series 2 Pre-Order

Udostępnij ten artykuł znajomym