LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

przedsprzedaż

Blog dla fanów klocków LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o klockach LEGO, zdjęcia.

Dwa lata po debiucie pierwszej serii minifigurek Marvela LEGO 71031, nadszedł czas na serię LEGO 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2, fot. bricktastic.net

LEGO 71039 Minifigures – taka będzie nowa seria Marvel 2!

Zanurz się w świecie superbohaterów Marvela z najnowszą serią minifigurek LEGO. Chociaż jakość dostępnej fotografii jest niska, to wystarczająca, aby podgrzać nasze oczekiwania na to, co niesie przyszłość. Przygotuj się na podróż do świata klocków, gdzie magia Marvela spotyka się z kreatywnością LEGO.

Zapowiedź serii Lego 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2 – świetni superbohaterowie w nowej serii!

Premiera Lego Marvel Studios Minifigures Series 2 już niebawem!

Coś dla wielbicieli klocków Lego i uniwersum Marvela! Już 1 września 2023 roku odbędzie się premiera nowego zestawu – Lego 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2. To niezwykła okazja do poszerzenia swojej kolekcji o 12 unikalnych postaci, bez możliwości wcześniejszego odczucia figurki. A dla tych, którzy nie mogą się doczekać, mamy dobrą wiadomość – przedsprzedaż w naszym sklepie ruszy już na początku sierpnia!

Już wkrótce zapraszamy do naszego sklepu po nową kolekcję minifigurek LEGO Minifigures Disney 100!

LEGO Minifigures Disney 100 – gdzie kupić?

Już niebawem, 1 maja, swoją premierę będzie miała nowa seria minifigurek kolekcjonerskich. Fani Disneya będą zachwyceni! Kolekcja LEGO Minifigures Disney 100 (71038) zawiera 18 ikonicznych postaci z różnych filmów Disneya, takich jak Mickey Mouse, Pinokio, Mulan czy Baymax. Gdzie ją kupić?

Lego Masters Polska 2 – zwycięzcy programu, fot. TVN

Zwycięzca LEGO MASTERS 2 poleca Figurkowe ramki!

„Znalazłem przesuper firmę, która ogarnia ramki do figurek” – mówi w rolce opublikowanej kilka dni temu na Instagramie zwycięzca 2. edycji LEGO Masters Łukasz Górecki. Zobacz, na co zwrócił uwagę i co jeszcze powiedział Mistrz Budowania. Wielkie dzięki!

Lego Minifigures 71030 przedsprzedaż

Ruszyła przedsprzedaż minifigurek LEGO 71030 Looney Tunes

Tadam! Można już zamawiać kompletną kolekcję minifigurek i wyjątkowe ramki dla najnowszej serii 71030 Looney Tunes (Zwariowane melodie)! Oficjalna premiera nowej serii minifigurek LEGO dopiero za kilka tygodni. Już dziś jednak możesz zarezerwować sobie ekspresową i bezkolejkową wysyłkę (od 4 maja), kiedy tylko figurki dotrą w nasze ręce!

LEGO 71030 Looney Tunes, fot. Warner Bros

LEGO 71030 Looney Tunes CMF – przedsprzedaż

Już na początku maja premiera nowej serii kolekcjonerskiej minifigurek. Tym razem przeniesiemy się w świat postaci kultowych „Zwariowanych melodii”, czyli animowanych filmów produkowanych przez Warner Bros. Kogo znajdziemy w saszetkach? My obstawiamy królika Bugsa, kaczora Daffy’ego, kota Sylwestra i ptaszka Tweety’ego.

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.