LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Nowy juror w LEGO Masters! Znamy następcę Mozila

Nowy juror w LEGO Masters! Znamy następcę Mozila

Zaskoczenie dla fanów „Lego Masters”! Wojciech Łozowski wraca do studia, ale tym razem w nowej roli. Zobacz, co nas czeka w czwartej edycji programu.

Z uczestnika świątecznego odcinka na jurora

Wojciech „Łozo” Łozowski, znany przede wszystkim jako wokalista grupy Afromental, przez lata budował swoją tożsamość w świecie polskiej muzyki. Z zespołem nagrał takie hity jak „The Breakthru” czy „Mental House”, ugruntowując swoją pozycję w przemyśle muzycznym.

Poza karierą muzyczną, Łozowski eksploruje różne obszary rozrywki. Błyszczał na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami”, oceniał talenty w „Must Be the Music”, a teraz podjął się roli jurora w „Lego Masters”. Możemy go pamiętać z ostatniego sezonu programu, gdzie wystąpił w odcinku świątecznym. Wraz z przyjacielem Piotrem Baczyńskim stworzyli świąteczną budowlę zamkniętą w śnieżnej kuli, walcząc o tytuł Świątecznego Mistrza Lego Masters.

Świąteczny odcinek 3. edycji programu, fot. materiały promocyjne TVN
Świąteczny odcinek 3. edycji programu, fot. materiały promocyjne TVN

Zmiany w składzie jury – co nas czeka?

Każda edycja „Lego Masters” przynosi nam niespodzianki. Zmiana w składzie jury to jeden z elementów, który z pewnością wpłynie na dynamikę programu. Czesław Mozil przekazuje pałeczkę Łozowskiemu. Pola Lisowicz nadal będzie z nami, dzieląc się swoim doświadczeniem jako projektantka i artystka.

Pasja, twórczość i rywalizacja w „Lego Masters”

Pamiętajmy, że „Lego Masters” to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja do tworzenia i nieustanne wyzwania. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, ale każdy uczestnik zyskuje niesamowite doświadczenie i wiele nauki.

Nowa edycja startuje już niebawem!

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.