LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Ślubny prezent dla fanów klocków LEGO

Ślubny prezent dla fanów klocków LEGO

Szukając pomysłów na wyjątkowy prezent ślubny z personalizacją, warto zatrzymać się dłużej przy ramkach z ludzikami, przypominającymi Parę Młodą. Niecodzienny, nieszablonowy upominek dla Pani Młodej i Pana Młodego na rozpoczęcie nowej drogi życia.

Wraz z początkiem lipca, rozpoczął się sezon ślubny i tym samym – dylematy gości. Co podarować Młodym? Co dać w prezencie?  Wybór prezentu dla Nowożeńców, którzy już wszystko mają, wcale nie jest łatwym zadaniem. Zamiast kwiatów, które często odstawiane są tego dnia gdzieś w kąt, czy butelki wina, której z racji ilości pewnie Młodzi nawet nie zauważą, warto pokusić się o spersonalizowany prezent, który przy okazji ozdobi ich gniazdko!

Mowa o figurkowych ramkach – wykonywanych na zamówienie. Przedstawiamy kilka gotowych szablonów, ale możemy też przygotować wyjątkowe i niepowtarzalne, inspirowane np. zaproszeniem ślubnym. W wiadomości do nas pamiętaj o przesłaniu zdjęć lub krótkim opisie wyglądu Pary Młodej – ludziki umieszczone w ramce będą przypominały Nowożeńców!

Zobacz gotowe ramki:

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.