LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

pomysł na prezent

Blog dla fanów klocków LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o klockach LEGO, zdjęcia.

Od teraz także Ramka Skarbonka!

Podarowałeś bliskim już Figurkową Ramkę i nie masz pomysłu na kolejny prezent? Sprawdź naszą nową markę, którą przejęliśmy w ostatnich dniach. Ramka Skarbonka – wspólnie spełniamy marzenia!

Śmieszny prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Szukasz zabawnego gadżetu, który sprawi uśmiech na twarzy młodego małżeństwa? Główkujesz, co by tu wykombinować w prezencie swojej żonce, żeby obie strony skorzystały i cieszyły oko prezentem? A może ramka z minifigurkami, podobna do tej jaką przygotowaliśmy dla Kasi i Pawła? Zobacz koniecznie!

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się 8 marca – Dzień Kobiet. Nie wiesz, co kupić swojej dziewczynie, narzeczonej, żonie? Nie masz pomysłu, a w internecie trafiasz tylko na oklepane prezenty? Zobacz nasze najnowsze projekty przygotowane specjalnie z tej okazji!

Ślubny prezent dla fanów klocków LEGO

Szukając pomysłów na wyjątkowy prezent ślubny z personalizacją, warto zatrzymać się dłużej przy ramkach z ludzikami, przypominającymi Parę Młodą. Niecodzienny, nieszablonowy upominek dla Pani Młodej i Pana Młodego na rozpoczęcie nowej drogi życia.

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.