Barb ze Starnger Things i Zebra Batman wśród gadżetów SDCC

Barb ze Starnger Things i Zebra Batman wśród gadżetów SDCC

San Diego Comic-Con to jeden z największych i najważniejszych konwentów miłośników komiksów, filmu i fantastyki na świecie, odbywający się rokrocznie w lipcu w kalifornijskim San Diego. Od lat LEGO przygotowuje dla jego uczestników ekskluzywne, limitowane minifigurki.

Jedną z nich, dostępną wyłącznie dla odwiedzających SDCC, jest Barbara Holland – Barb z popularnego serialu Netflixa „Stranger Things”. Figurkę będzie można zdobyć w losowaniu w piątek, 19 lipca – podaje serwis Mashable.com.

Następną ekskluzywną minifigurką LEGO w San Diego Comic-Con jest… Zebra Batman! Przedstawia Batmana w rzadkim kostiumie z „Detective Comics” #275. Jak podaje Syfy Wire, szansa na jej zdobycie pojawi się w sobotę, 20 lipca.

Wśród wyjątkowych gadżetów LEGO do zdobycia lub kupienia na konwencie znajdą się też:

  • minifigurka Spider-Man PS4 Marvel’a
  • 484-częściowy zestaw Star Wars: The Rise of Skywalker
  • nowy zestaw The Dark Knight of Gotham City
  • 271-częściowy zestaw Captain Marvel ASIS

O San Diego Comic-Con

Impreza odbywa się w San Diego od 1970 roku. W ostatnich latach rokrocznie gości na konwencie ok. 130 000 uczestników. Zainteresowanie fanów imprezą jest tak duże, że bilety rozchodzą się błyskawicznie w przedsprzedaży, a informatyczne systemy rejestracyjne nie wytrzymują naporu. W tym roku SDCC potrwa od czwartku, 18 lipca do niedzieli, 21 lipca.

Udostępnij ten artykuł znajomym