Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

[KONKURS] Wygraj zaprojektowaną przez siebie ramkę LEGO!

[KONKURS] Wygraj zaprojektowaną przez siebie ramkę LEGO!

Weź udział w naszym konkursie na Facebooku i wygraj zaprojektowaną przez siebie ramkę ze spersonalizowanym ludzikiem LEGO! Projekt z największą liczbą polubień wygrywa! Zabawa trwa do 7 września do godz. 23:59.

Zasady są proste:

  1. Ściągnij szablon (http://bit.ly/czarnaRamka lub http://bit.ly/bialaRamka) i zaprojektuj tło do ramki. Efekty swojej pracy wrzuć w komentarzu do konkursowego posta. Liczy się pomysł  Nie martw się, projekt nie musi być idealny. Podrasuje go na końcu nasz grafik!
  2. Zbieraj lajki pod swoim komentarzem – im więcej, tym jesteś bliżej wygranej! Przy okazji zaproś znajomych do polubienia naszej strony!
  3. Projekt z największą liczbą polubień wygrywa! Ze zwycięzcą dopracujemy ostatecznie ramkę i dopasujemy ludzika LEGO pod konkretny opis lub zdjęcie! Zwycięzca musi lubić fanpage Figurkowych Ramek.
  4. Każdy komentarz powyżej 20 lajków też wygrywa! Otrzymasz możliwość zakupienia zaprojektowanej ramki w wyjątkowej cenie 60 zł!
  5. Jedna osoba może opublikować kilka projektów. Ale wiadomo, wygrywa tylko raz.
  6. W projektach nie można używać grafik objętych prawami autorskimi i zastrzeżonych znaków towarowych.
  7. Konkurs trwa do 7 września do godz. 23:59.

Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na późniejsze nieodpłatne wykorzystanie przez figurkoweramki.pl projektu ramki w celach komercyjnych.

Udostępnij ten artykuł znajomym