LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

prezent

Blog dla fanów klocków LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o klockach LEGO, zdjęcia.

Świetny pomysł na prezent dla babci i dziadka

Oryginalny prezent dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to święto, które celebrowane jest corocznie w Polsce – 21 i 22 stycznia. Jest to doskonała okazja, by podziękować swoim bliskim za ich cierpliwość, miłość i wsparcie. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla swoich babci i dziadka, Figurkowe ramki mają dla Ciebie doskonałe propozycje.

Od teraz także Ramka Skarbonka!

Podarowałeś bliskim już Figurkową Ramkę i nie masz pomysłu na kolejny prezent? Sprawdź naszą nową markę, którą przejęliśmy w ostatnich dniach. Ramka Skarbonka – wspólnie spełniamy marzenia!

Śmieszny prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Szukasz zabawnego gadżetu, który sprawi uśmiech na twarzy młodego małżeństwa? Główkujesz, co by tu wykombinować w prezencie swojej żonce, żeby obie strony skorzystały i cieszyły oko prezentem? A może ramka z minifigurkami, podobna do tej jaką przygotowaliśmy dla Kasi i Pawła? Zobacz koniecznie!

#zostańwdomu i wyślij prezent bliskim!

To, że nie możemy się spotkać, nie oznacza, że nie możemy wysłać pomysłowego prezentu! Zaskocz bliskich i wspólnie stwórzmy wyjątkową ramkę z ich podobizną, którą dostarczymy pod wskazany adres! Do ramki możemy dołożyć liścik lub kartkę z życzeniami, a paragon wyślemy do zamawiającego.

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się 8 marca – Dzień Kobiet. Nie wiesz, co kupić swojej dziewczynie, narzeczonej, żonie? Nie masz pomysłu, a w internecie trafiasz tylko na oklepane prezenty? Zobacz nasze najnowsze projekty przygotowane specjalnie z tej okazji!

Już 10 marca Dzień Mężczyzny

Pssst… w niedzielę 10 marca – Dzień Mężczyzny. Nie żeby coś, ale podpowiadamy, że figurkowe ramki to super prezenty dla panów. Radość i zadowoleniu nie będzie końca! Wiemy z własnego doświadczenia 🙂

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.