Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Już 10 marca Dzień Mężczyzny

Już 10 marca Dzień Mężczyzny

Pssst… w niedzielę 10 marca – Dzień Mężczyzny. Nie żeby coś, ale podpowiadamy, że figurkowe ramki to super prezenty dla panów. Radość i zadowoleniu nie będzie końca! Wiemy z własnego doświadczenia 🙂

Tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy ludzi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. I choć w różnych państwach obchodzone jest oficjalnie w różne dni (19 listopada, 23 lutego, 10 marca, 4 kwietnia), w Polsce póki co nie ma tradycji jego obchodzenia. Istnieją jednak próby jego wdrożenia, a jedna z dwóch proponowanych dat to właśnie 10 marca.

Drogie Panie, może by tak podziękować swoim mężczyznom za kwiaty czy inne prezenty, którymi obdarują Was 8 marca w Dzień Kobiet? Figurkowe ramki sprawdzą się w sam raz!

W ramce możemy umieścić dowolną grafikę w tle (od prostego napisu „Mój Książę” do skomplikowanych grafik nawiązujących do jego pracy czy pasji) i minifigurkę (ludzika LEGO) przypominającego Twojego mężczyznę!

Udostępnij ten artykuł znajomym