Figurkowe ramki

Zmiany w składzie jury „Lego Masters”
Czesław Mozil i Pola Lisowicz podczas nagrania "Lego Masters"

Zmiany w składzie jury „Lego Masters”

TVN szykuje czwartą serię popularnego programu „Lego Masters”. Jednak informacje przekazane przez portal Wirtualnemedia.pl sugerują, że w jury zabraknie Czesława Mozila, który był stałym elementem składu jurorskiego w poprzedniej serii.

Mozil kończy przygodę z „Lego Masters”

Mozil, piosenkarz i autor tekstów, był jurorem w trzeciej edycji „Lego Masters” obok Poli Lisewicz, która prawdopodobnie pozostanie w składzie jury na kolejny sezon. Nadal za sterami programu powinien pozostać Marcin Prokop.

Czas na zmiany

Czesław Mozil ma bogate doświadczenie w dziedzinie programów rozrywkowych – w przeszłości był jurorem w popularnym show „X Factor” na TVN, prowadził też audycje w Esce Rock i Radiu ZET. „Lego Masters” to program, w którym pary uczestników rywalizują w tworzeniu konstrukcji z klocków Lego. Jury ocenia ich prace, a na koniec każdego odcinka jedna para musi opuścić program.

Trwa casting

Trwają obecnie poszukiwania uczestników do czwartej serii „Lego Masters”. Może zgłosić się każdy, kto ukończył 12 lat, jest mieszkańcem Polski i posługuje się językiem polskim. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza na dedykowanej stronie internetowej.

Udostępnij ten artykuł znajomym