LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Magia minifigurek Lego Disney 100 w obiektywie @pablo_afol
Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla oczu! Mamy zaszczyt przedstawić Wam niezwykłe fotografie autorstwa Pawła, znanego na Instagramie jako @pablo_afol

Magia minifigurek Lego Disney 100 w obiektywie @pablo_afol

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla oczu! Mamy zaszczyt przedstawić Wam niezwykłe fotografie autorstwa Pawła, znanego na Instagramie jako @pablo_afol, który prezentuje Lego jako fascynującą formę sztuki.

Prawdziwa magia Lego

Paweł Cząstkiewicz, korzystając z zamówionych u nas minifigurek z najnowszej serii kolekcjonerskich Lego Disney 100 (71038), stworzył serię porywających obrazów, które przenoszą nas w magiczny świat Disneya. Jego fotografie, pełne kolorów i detali, ożywiają postaci, które znamy i uwielbiamy, podkreślając ich charakter i osobowość.

Świat Disneya w Twoim domu

Zapraszamy do śledzenia @pablo_afol na Instagramie, aby podziwiać jego mistrzowskie ujęcia Lego. Zachęcamy również do zakupu minifigurek z serii Lego Disney 100 w naszym sklepie, by stworzyć własne, wyjątkowe kompozycje. Nie przegapcie tej fantastycznej podróży do świata Lego Disneya!

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.