Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Zbieranie figurek LEGO. Od czego zacząć?
Jak zacząć zbierać minifigurki LEGO?, fot. unsplash.com

Zbieranie figurek LEGO. Od czego zacząć?

W ubiegłym roku minifigurka LEGO obchodziła swoje 40. urodziny. Charakterystyczne ludziki szybko zyskały popularność, która trwa do dziś. A przez to, że cały czas ewoluują i w sklepach dostępne są coraz to nowe wzory, nikomu się nie nudzą. Jak zacząć swoją przygodę z LEGO?

Dla początkujących

Warto zacząć od paru figurek. Zawsze może okazać się, że dopadnie Cię słomiany zapał, a dobrze wiemy, że zabawa z LEGO do najtańszych nie należy. Wyposaż się w kilka minifigurek, które przypadną Ci do gustu. Do ich przechowywania polecamy małe klasyczne ramki (mieszczą od 15 do 32 minifiugrek), które można znaleźć na naszej stronie.

Zobacz pojedyncze figurki

Kolejny krok

Twoja kolekcja się powiększa? Czas na kolejne ramki!

Zainteresuj się też gotowymi kolekcjami, które co jakiś czas wypuszcza LEGO. Parę dni temu, 1 września 2019, swoją premierę miała choćby nowa seria minifigurek kolekcjonerskich – CMF 19 – LEGO Minifigures 71025, która liczy 16 minifigurek. Lada moment będzie ją można znaleźć też na Figurkowych ramkach.

Przejdź do kompletnych serii minifigurek LEGO

Pełną listę serii serwowanych przez LEGO znajdziesz w jednym z naszych poprzednich wpisów na blogu.

Do kolekcji również przygotowaliśmy ramki. Każda z nich w charakterystycznym dla kolekcji kolorze lub nawiązującym motywie. Zobacz wszystkie w kategorii Kolekcjonerskie.

Zobacz katalog ramek kolekcjonerskich

Udostępnij ten artykuł znajomym