Figurkowe ramki

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli

Już za niespełna miesiąc koniec roku szkolnego i długo wyczekiwane wakacje. Koniec nauki to też czas pożegnań z nauczycielami i wychowawcami, którzy opiekowali się i przekazywali nam wiedzę przez minione 10 miesięcy. Prezent na koniec roku to symboliczny gest, dowód pamięci i wdzięczności. Co najlepiej podarować belfrom?

Myśląc o prezencie dla nauczyciela czy wychowawcy w głowie mamy najczęściej kwiaty lub bombonierkę. Ci bardziej zorganizowani i kreatywni tworzą m.in. album lub antyramę ze zdjęciami. Pomysłów wiele, jednak zawsze pozostaje jakiś niedosyt i niepewność, że prezent nie przypadnie do gustu nauczycielowi.

Prezent dla nauczyciela na koniec roku 2018/2019

A co powiecie na oryginalne i niecodzienne podziękowanie? Ludziki i klocki LEGO zna każdy z nas. Minifigurki obchodziły parę miesięcy temu 40 rocznicę swojego istnienia. Wasi nauczyciele pewnie też nieraz bawili się nimi lub prezentowali je swoim dzieciom czy chrześniakom. Warto zamiast standardowego, trochę oklepanego prezentu, postawić na oryginalność! Ramki LEGO z minifigurką przypominającą Twojego nauczyciela lub tablo z podobiznami całej klasy!  

1. Tablo całej klasy

Zrealizowaliśmy już niejedno tablo z figurkami przypominającymi uczniów danej klasy i ich wychowawcą. W tle dodajemy zawsze charakterystyczny dla danej osoby atrybut. Taka ramka 50 x 50 cm sprawi, że klasa na długo zapadnie w pamięci nauczycielowi, a i znajdzie pewnie honorowe miejsce na ścianie jego mieszkania!

Wystarczy skontaktować się z nami i omówimy szczegóły odnośnie ceny i spersonalizowanego tła.

2. Ramka z podobizną nauczyciela

Tańszym rozwiązaniem jest mała ramka 25 x 25 cm z jedną figurką. Wystarczy podesłać zdjęcie swojego nauczyciela, a dopasujemy figurkę LEGO tak, aby go przypominała! Poniżej parę ramek z gotowymi tłami, możemy też zaprojektować też inne, specjalnie zgodnie z Waszym życzeniem!

3. Ramka z podobizną nauczyciela i imionami uczniów

Ciekawym rozwiązaniem może być też mała ramka z jedną figurką przypominającą belfra, a w tle – imiona wszystkich uczniów klasy. Daj nam znać, aby wspólnie stworzyć niesamowity prezent!

Udostępnij ten artykuł znajomym