Hit Netflixa „Stranger Things”… w świecie LEGO
LEGO Stranger Things Netflix

Hit Netflixa „Stranger Things”… w świecie LEGO

„Stranger Things” to kolejna serialowa produkcja, która doczekała się swojej wersji w świecie klocków LEGO. Już wkrótce, 4 lipca, będziemy mieli okazję zobaczyć nowy, trzeci sezon hitu Netflixa. Wszystkie odcinki trafią od razu na platformę.

Zestaw LEGO Stranger Things „Druga Strona” będzie dostępny w Polsce już od 1 czerwca. Może zatem okazać się świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. Nie należy on jednak do najtańszych. Zapłacimy za niego 899,99 zł. Znacznie mniej obciążające portfel są zestawy minifigurek i dedykowane ramki, które znajdziesz w naszym sklepie!

Zestaw składa się składa się z 2 887 elementów i dwóch obracanych części – to nawiązanie do znanej wszystkim fanom „Stranger Things” Drugiej Strony. Jedna to dom Willa, Jonathana i Joyce Byers. Druga natomiast to ta, do której trafił Will i do której wstęp ma Jedenastka.

LEGO Stranger Things Netflix
fot. LEGO.com

Nie mogło zabraknąć też figurek bohaterów. Zestaw zawiera 8 serialowych postaci:

  1. Jedenastkę,
  2. Mike’a Wheelera,
  3. Lucasa Sinclaira,
  4. Dustina,
  5. Willa Byersa,
  6. Joyce Byers,
  7. szefa Jima Hoppera,
  8. Demogorgona.

Każda z minifigurek posiada charakterystyczne dla postaci akcesoria, np. procę i latarkę Lucasa, walkie-talkie i kompas Dustina, latarkę i walkie-talkie Mike’a, kubek z kawą Hoppera, latarkę i rysunek z Willem Roztropnym Joyce czy wafelek Jedenastki.

źródło: LEGO.com

Udostępnij ten artykuł znajomym