LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Prezent dla księdza, pożegnanie proboszcza lub wikarego

Prezent dla księdza, pożegnanie proboszcza lub wikarego

Wakacje to okres największych zmian księży proboszczów i wikariuszów w parafiach. Jedni są dekretem delegowani do posługi w nowych miejscach, jeszcze inni kończą swoją pracę duszpasterską i zaczynają emeryturę. Prezent pożegnalny sprawia przy takich pożegnaniach niemały kłopot.

Co kupić księdzu na podziękowanie?

W ramach podziękowania za wspólnie spędzone chwile, pomoc w rozwoju duchowym i wsparcie, a w szczególności jeśli jesteśmy zżyci z danym księdzem, warto sprezentować coś na pamiątkę. Kupić kielich, wybrać dobre wino, jakąś tabliczkę z grawerem czy kwiaty, których pewnie ksiądz dostanie mnóstwo? A może by tak sięgnąć po spersonalizowaną ramkę z jego podobizną?

Spersonalizowane ramki z figurkami LEGO

Na naszym koncie mamy już parę ramek dla księży, które za każdym razem sprawiły radość obdarowywanym 🙂 Opcji jest naprawdę wiele – możemy przygotować tło z wybranym podczas święceń kapłańskich lub ulubionym cytatem obdarowywanego, charakterystycznymi dla niego atrybutami lub też Waszymi wspólnymi zdjęciami.

Zainteresowany taką ramką? Napisz do nas!

Podziękowanie dla księdza

Prezent dla księdza proboszcza

Prezent dla księdza

Podziękowanie dla wikarego

I jeszcze 2 propozycje, które możemy wypełnić nadesłanymi zdjęciami ze wspólnych wyjazdów, rekolekcji, festynów parafialnych:

Prezent pożegnalny dla księdza

Wyjątkowe podziękowanie dla księdza

Zobacz w realu

Poniżej rzeczywiste zdjęcie jednej z ramek, jaką przygotowaliśmy dla księdza:

Jezu, ufam Tobie - prezent dla księdza
Jezu, ufam Tobie – prezent dla księdza
Dziękujemy Księże

Napisz do nas i zamów taką ramkę!

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.