LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Niesamowite! Działający fortepian w LEGO Ideas
Fortepian LEGO

Niesamowite! Działający fortepian w LEGO Ideas

Coś wyjątkowego dla wszystkich pasjonatów muzyki! Zobacz jak działa fortepian dzięki modelowi z zestawu LEGO Ideas 21323, który od 1 sierpnia będzie dostępny w oficjalnym sklepie LEGO. Mnóstwo kreatywnej zabawy gwarantowane.

Samodzielnie zbuduj z klocków fortepian koncertowy, na którym można naprawdę zagrać. Zestaw odzwierciedla realistyczne szczegóły, takie jak klawisze uruchamiające młoteczki, poruszający się pedał, otwartą nakrywkę z podpórką oraz pokrywę klawiatury.

Dzięki połączeniu z aplikacją LEGO Powered Up masz możliwość samodzielnego zagrania na zbudowanym fortepianie lub posłuchania muzyki odtwarzanej w trybie automatycznym.

Zestaw składa się z 3662 elementów. Model liczy 22,5 cm wysokości, 30,5 cm szerokości i 35,5 cm głębokości. Fortepian jest częścią kolekcji LEGO Ideas, która oferuje fanom możliwość zgłaszania własnych konstrukcji z szansą na zrealizowanie ich koncepcji przy pomocy Masterów LEGO i udział w zyskach. Muzyczny model został wymyślony i zaprojektowany przez nauczyciela muzyki i AFOL-a Donny’ego Chena.

Jak komentuje sam twórca:

kiedy nie buduję z klocków LEGO, uczę, stroję lub piszę muzykę na moim pianinie. Kiedy po raz pierwszy odkryłem LEGO Ideas, wiedziałem, że chcę zbudować coś ,co nie tylko połączy moje dwie pasje, ale i będzie wyglądać oszałamiająco.

Więcej informacji na stronie LEGO.com.

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

Fortepian LEGO Ideas

fot. mat. prasowe LEGO

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.