LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Prezent dla dietetyka
Oryginalny prezent dla dietetyka

Prezent dla dietetyka

Poszukujesz niecodziennego i atrakcyjnego prezentu dla dietetyka? Zaskocz go naszą spersonalizowaną ramką, która z pewnością zasłuży na topowe miejsce w jego gabinecie. Zobacz nasze propozycje na upominek, który nie tylko podziękuje za profesjonalizm, ale również wprowadzi uśmiech i lekkość do codziennej pracy.

Doskonały prezent dla dietetyka

Nasza ramka dla dietetyka jest nie tylko piękna, ale również oryginalna. Z pewnością okaże się być prezentem, który zostanie zapamiętany na długo. W jednej ręce nasza minifigurka trzyma czerwone jabłko – symbol zdrowego odżywiania. W drugiej zaś hot doga – przypomnienie, że dieta może być zróżnicowana i że od czasu do czasu można sobie pozwolić na małe przyjemności.

Oryginalny prezent dla dietetyka

Personalizacja dla indywidualnego wyrazu

W tle ramki znajduje się napis: „Bo dieta… musi być zróżnicowana”. To przesłanie podkreśla, że nasza dieta powinna być różnorodna i dostarczać nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych, ale też pozwalać na odrobine przyjemności. Możliwość spersonalizowania ramki pozwoli na wyrażenie Twojej indywidualnej wdzięczności i szacunku dla osoby obdarowanej.

Oryginalny prezent dla dietetyka

Eleganckie passepartout i ramka 3D

Całość jest umieszczona w eleganckim passepartout, które nadaje prezentowi profesjonalnego wyglądu i podkreśla dbałość o detale. Wszystko to jest zamknięte w kwadratowej ramce 3D, która doskonale prezentuje się zarówno na biurku, jak i na ścianie. Ta ramka to nie tylko prezent, ale również wyraz uznania i podziękowania dla dietetyka za jego ciężką pracę.

Chcesz zamówić taką ramkę? Napisz do nas!

Oryginalny prezent dla dietetyka

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.