Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Nowe minifigurki LEGO w 2020
LEGO Harry Potter Minifigures

Nowe minifigurki LEGO w 2020

W sieci krążą plotki o dwóch nowych seriach minifigurek LEGO, które mają się pojawić jeszcze w tym roku w sklepach. Co tym razem szykuje duński producent i czym chce nas zaskoczyć?

Minifigurki i ramki z serii 71028 Harry Potter 2 już dostępne w naszym sklepie! Kliknij i zobacz więcej →

Minął zaledwie miesiąc od premiery ostatniej kolekcji LEGO Minifigures 71026 DC Super Heroes Series (wszystkie 16 figurek można znaleźć u nas w sklepie), a już pojawiają się informacje o kolejnych! Parę dni temu grupy fanów LEGO obiegły plotki o dwóch seriach, które mają mieć premierę i trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Mowa o LEGO Minifigures 71027 Seria 20, która ma być wydana w ramach jubileuszu 10-lecia numerowanych serii kolekcjonerskich minifigurek. Przypomnijmy, że Seria 1 (#8683) swoją premierę miała w 2010 roku. Nowa kolekcja ma trafić do sklepów w maju 2020 roku.

Kolejnym wymienianym typem jest kontynuacja minifigurek z bohaterami ze świata Harrego Pottera. LEGO Minifigures 71028 Harry Potter Serie 2 ma mieć swoją premierę w sierpniu br., czyli dwa lata odkąd ukazała się pierwsza seria, która cieszyła się niemałą popularnością wśród fanów.

W obu przypadkach jest mowa o tym, że cena figurek nie zostanie podniesiona.

Udostępnij ten artykuł znajomym