LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Nowa era eksponowania minifigurek! Duże ramki będą głębsze
Mamy dla was fantastyczne wieści! W naszym sklepie pojawiły się nowe, głębsze duże ramki na minifigurki LEGO, które sprawią, że Wasze ulubione figurki będą prezentować się jeszcze lepiej.

Nowa era eksponowania minifigurek! Duże ramki będą głębsze

Mamy dla was fantastyczne wieści! W naszym sklepie pojawiły się nowe, głębsze duże ramki na minifigurki, które sprawią, że Wasze ulubione postacie będą prezentować się jeszcze lepiej. Tym samym zastąpiły one dotychczasowe ramki 52x52x4,5 cm. Zobaczcie, jakie korzyści płyną z wprowadzenia ulepszeń!

Większa głębokość – więcej swobody dla minifigurki

Nowe ramki na minifigurki mają wymiary 52x52x6 cm, co oznacza, że są głębsze o 1,5 cm niż ich poprzednicy. Dzięki temu Wasze ulubione figurki będą miały więcej swobody, co pozwoli im lepiej eksponować swoje dodatkowe atrybuty. Jeśli wcześniej niektóre elementy nie mieściły się na głębokość w starej ramce, teraz będą prezentować się idealnie.

Tym samym też będą idealnie pasować do naszych standardowych małych ramek (mają wymiary 27x27x6 cm). Jeśli zamarzycie sobie powiesić na ścianie kompozycję złożoną z dużych i małych ramek – będą wyglądać wyśmienicie!

Jeszcze lepsza jakość dzięki zmianie dostawcy

Zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy ramek, co pozwoliło nam wprowadzić szereg ulepszeń. Nowe ramki są wykonane z materiałów o lepszej jakości, dzięki czemu są trwalsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Ponadto, każda ramka została wyposażona w solidniejszą zawieszkę z tyłu, która ułatwia montaż i zapewnia większą stabilność na ścianie.

Dwa klasyczne kolory do wyboru

Nowe ramki na minifigurki są dostępne w dwóch klasycznych kolorach: białym i czarnym. Dzięki temu możecie dobrać ramkę, która najlepiej pasuje do wystroju waszego pokoju lub kolekcji. Niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujecie, każda ramka będzie idealnie prezentować wasze ulubione minifigurki.

Niezmienna ochrona przed kurzem

Tak jak w przypadku poprzednich ramek, nowe modele są wyposażone w przezroczystą pleksę z przodu. Dzięki temu wasze minifigurki są zabezpieczone przed kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi, co pozwala zachować ich idealny wygląd na dłużej.

Nowe, większe i głębsze ramki na minifigurki to znakomita okazja, aby jeszcze lepiej eksponować swoją kolekcję ulubionych figurek. Zapewniamy, że dzięki nowym ramkom wasze minifigurki będą prezentować się jeszcze lepiej niż dotąd. Wybierzcie swoje ulubione ramki i pozwólcie minifigurkom błyszczeć w pełnej okazałości. Na pewno pokochacie te ulepszenia, które wprowadziliśmy, dbając o zadowolenie i potrzeby naszych klientów. Wesołego eksponowania!

Zobacz nasze duże ramki

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.