Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Kreatywność włączona na pełne obroty: Rusza casting do 4 edycji LEGO Masters
Rafał i Jakub zwycięzcami I edycji LEGO Masters. LEGO Masters Polska S01E05 finał - fot. C. Piwowarski / TVN

Kreatywność włączona na pełne obroty: Rusza casting do 4 edycji LEGO Masters

Zbuduj swój świat z LEGO – teraz na ekranie telewizora! Czwarta edycja LEGO Masters wraca, oferując platformę dla najbardziej kreatywnych i błyskotliwych umysłów. Czy jesteś gotowy do podjęcia wyzwania?

Zacznijmy od podstaw: LEGO Masters to nie jest typowy program telewizyjny. To zderzenie pasji, kreatywności i mistrzostwa w jednym pakiecie. Zainspirowany popularnością LEGO na całym świecie, program, emitowany już w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii, wraca do Polski na swoją czwartą edycję. Dla tych, którzy są niezaznajomieni z tym fenomenem, LEGO Masters to spektakl pełen barw, konstrukcji i nieskończonej zabawy.

Plan programu "Lego Masters", fot. Cezary Piwowarski/TVN
Plan programu „Lego Masters”, fot. Cezary Piwowarski/TVN

Kto stoi za tym klockowym szaleństwem? TVN Warner Bros. Discovery jest producentem programu, a za kierownicą produkcji wykonawczej stoi Endemol Shine Polska. I choć jeszcze nie jest pewne, kto zasiądzie w jury, zdecydowanie możemy spodziewać się powrotu naszych ulubionych twarzy, Poli Lisowicz i Czesława Mozila.

LEGO Masters to nie tylko zabawa. To także rywalizacja. Każda runda jest testem kreatywności, innowacji i wytrzymałości, gdy pary biorące udział rywalizują o tytuł Mistrza LEGO. Przegrana para każdej rundy musi opuścić show, aż do finału, w którym pozostają tylko trzy pary. A nagrody? O, one są zdecydowanie godne rywalizacji – tytuł Mistrza LEGO, 100 tysięcy zł i zestawy klocków o wartości 10 000 zł czekają na zwycięzców.

Twardowski - finałowa konstrukcja Łukasza i Damiana. LEGO Masters Polska S01E05 finał - fot. C. Piwowarski / TVN
Twardowski – finałowa konstrukcja Łukasza i Damiana. LEGO Masters Polska S01E05 finał – fot. C. Piwowarski / TVN

Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Casting na uczestników właśnie ruszył! Wystarczy, że spełniasz kilka warunków – być mieszkańcem Polski, rozumieć i posługiwać się językiem polskim na poziomie komunikatywnym i, oczywiście, być pasjonatem LEGO. Dołącz do nas i pokaż światu, co potrafią klocki LEGO w Twoich rękach!

Udostępnij ten artykuł znajomym