Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

LEGO z drugim oficjalnym sklepem w Warszawie
Oficjalny LEGO Store - wkrótce otwarcie w Galerii Mokotów, fot. lego.com

LEGO z drugim oficjalnym sklepem w Warszawie

Wcale nie tak dawno, pod koniec maja, otwarto pierwszy w Polsce oficjalny LEGO Store. Jak zapowiadała wtedy Beata Kucejko, dyrektor marketingu Lego na Polskę i kraje bałtyckie, „sklep w Arkadii to nie ostatni nasz sklep w Polsce”. Słowa szybko przerodziły się w działania i drugi własny sklep nad Wisłą zobaczymy od 26 sierpnia w Galerii Mokotów.

Wielkie otwarcie

Pierwszy sklep, otwarty w centrum Westfield Arkadia w Warszawie, okazał się strzałem w dziesiątkę! Na grupach LEGO można było obserwować mnóstwo zdjęć kolejek, które ustawiały się w czerwcu przed jego wejściem. Szczególnie, że na pierwsze kilkaset osób czekały wyjątkowe zestawy i prezenty.

Co to Pick a Brick?

Dużym zainteresowaniem cieszy się też ścianka Pick a Brick. Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów LEGO. To rzeczywiście ściana, na której umieszczono małe lub duże pojemniki z kilkunastoma rodzajami klocków. Do kubeczka nakładamy tyle klocków (i takich rodzajów), jakie tylko chcemy. Duży kubek w LEGO Store kupimy za ok. 80 zł, mały za ok. 45 zł.

Ogromną przeszkodą jest jednak pandemia – nie ma możliwości nakładania i upychania klocków własnoręcznie, ale wyręczają nas w tym pracownicy sklepu, którym wskazujemy, co chcemy jeszcze umieścić w kubku, a oni pakują taki zestaw garścią.

Drugi sklep LEGO w Polsce

Otwarcie dwóch sklepów Lego w Polsce pozwoli marce jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich fanów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowy sklep zostanie przygotowany według nowego formatu, łączącego w sobie unikalne doświadczenia cyfrowe i fizyczne

mówi Justyna Ciępka, General Manager LEGO na Polskę i kraje bałtyckie.

Jak widać, LEGO w ostatnim czasie mocno inwestuje nad Wisłą. Za nami pierwsza edycja „LEGO Masters”, wkrótce emisja kolejnej części. Do tego w tym roku otwierane są dwa oficjalne LEGO Store. Co będzie kolejne?

LEGO Store w Arkadii

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu, LEGO przygotowało specjalne atrakcje. W dniach 26-29 sierpnia do każdego zakupu powyżej 530 zł odwiedzający otrzymają w prezencie zestaw „Otwarcie sklepu LEGO” (40145), a za zakupy powyżej kwoty 330 zł – figurkę pracownika sklepu LEGO z limitowanej kolekcji ze specjalnym elementem z napisem „Galeria Mokotów”. Podobne gadżety były dostępne dla pierwszych gości sklepu w Arkadii.

Udostępnij ten artykuł znajomym