Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Za tydzień otwarcie LEGO Store Warszawa. „Sklep w Arkadii to nie ostatni nasz sklep w Polsce”
Jak wygląda LEGO Store

Za tydzień otwarcie LEGO Store Warszawa. „Sklep w Arkadii to nie ostatni nasz sklep w Polsce”

Tym razem oficjalny sklep prowadzony przez duńską firmę LEGO, a nie partnerska franczyza pojawi się na mapie Polski. W centrum handlowym Westfield Arkadia 27 maja otwarty zostanie LEGO Shop! Wybieracie się na otwarcie?

6 sierpnia 2016 roku otwarto w Polsce pierwszy LEGO Store, zlokalizowany w Centrum Mokotów. Prowadzony jest przez firmę Intertoys Sp. z o.o. Sp. k. na licencji LEGO System A/S. Tym razem, po sukcesie programu LEGO Masters (trwają castingi do drugiej edycji), LEGO przygotowuje jeszcze więcej atrakcji, dzięki którym może zaprezentować i sprzedawać swoje produkty. Przed nami m.in. Wystawa Dziecięcej Kreatywności na Polu Mokotowskim i szansa na zdobycie nagród w mini grze miejskiej organizowanej z okazji jej otwarcia. Na mapie stolicy pojawi się też kolejny LEGO Store! Tym razem jednak będzie to flagowy sklep, pod parasolem duńskiego LEGO.

Nasza wizyta w LEGO® Store Leicester Square w Londynie - listopad 2019
Nasza wizyta w LEGO® Store Leicester Square w Londynie – listopad 2019

120 nowych sklepów w 2021 roku

Szykujemy dla Państwa ogrom niespodzianek, niesamowite doświadczenie. Myślę, że będzie o czym opowiadać

– mówi Beata Kucejko, dyrektor marketingu Lego na Polskę, Ukrainę i Kraje Bałtyckie w jednym z odcinków podcastu „Posłuchaj, co w Handlu”.

LEGO już jakiś czas temu konsekwentnie zaczęło inwestować w tak zwany własny ekosystem – czy to komunikacyjny, ale też retailowy, sprzedażowy. W ramach sieci sprzedażowej składają się na to dwa elementy, czyli sklep internetowy lego.com i mamy też drugą odnogę tego systemu, w którym sklepy stacjonarne odgrywają bardzo ważną część. Globalnie na świecie mamy 678 sklepów. W roku 2021 mamy zamiar otworzyć kolejne 120. Jest to dość ambitny cel, ale konsekwentnie realizowany, bo wierzmy jak bardzo ważne jest doświadczenie, które taki sklep daje konsumentowi zaraz w momencie kiedy przekracza on wejście do sklepu

– dodaje.

Specyfiką oficjalnych sklepów LEGO jest fakt, że pojawiają się tam niedostępne nigdzie indziej smaczki, zestawy i dodatki. Przy zakupie naliczane są tam również punkty VIP, znane dobrze miłośnikom LEGO z internetowego sklepu.

Będą kolejne flagowe sklepy w Polsce?

Co do kolejnych kroków – na ten moment informacje są poufne, natomiast mogę obiecać, że sklep w Arkadii to nie ostatni nasz sklep w Polsce

– komentuje Beata Kucejko.

Nasza wizyta w LEGO® Store Leicester Square w Londynie - listopad 2019
Nasza wizyta w LEGO® Store Leicester Square w Londynie – listopad 2019

Udostępnij ten artykuł znajomym