Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

LEGO 71030 Looney Tunes CMF – przedsprzedaż
LEGO 71030 Looney Tunes, fot. Warner Bros

LEGO 71030 Looney Tunes CMF – przedsprzedaż

Już na początku maja premiera nowej serii kolekcjonerskiej minifigurek. Tym razem przeniesiemy się w świat postaci kultowych „Zwariowanych melodii”, czyli animowanych filmów produkowanych przez Warner Bros. Kogo znajdziemy w saszetkach? My obstawiamy królika Bugsa, kaczora Daffy’ego, kota Sylwestra i ptaszka Tweety’ego.

Zwariowane melodie

1040 odcinków, a każdy z nich o długości mniej więcej 7 minut. Takie są „Zwariowane melodie”, czyli kultowe już „Looney Tunes”. Aż ciężko uwierzyć, że od premiery animowanego serialu minęły już 92 lata!

Na krótko przed lipcową premierą filmu „Kosmiczny mecz 2” LEGO chce zaskoczyć nas, fanów, nową serią licencjonowanych figurek kolekcjonerskich. To kontynuacja filmu o tej samej nazwie z 1996 roku, w którym postacie Looney Tunes pomogły wygrać Michaelowi Jordanowi mecz koszykówki z kosmitami.

Nowe minifigurki

Spekulacji na temat wyglądu nowych minifigurek i listy postaci jest sporo. Pojawiają się między innymi pytania o to, czy LEGO zdecyduje się na klasyczne, okrągłe głowy minifigurek, czy też będą wykonane ze specjalnej formy (jak to miało miejsce w przypadku kolekcjonerskich figurek Simsponów).

Przedsprzedaż

Z informacji, które już do nas dotarły, wiemy że do zebrania będzie 12 figurek. Oczywiście zamówiliśmy je już u naszego dostawcy. Będą dostępne w naszym sklepie i na Allegro w przedsprzedaży już niebawem! Tym samym zapewniacie sobie priorytet w kolejce zamówień i szybką dostawę już na początku maja!

Aktualizacja 13.04

Przedsprzedaż ruszyła 🙂 Zamów już dziś:

Lego Minifigures 71030 Looney Tunes Zwariowane melodie
Lego Minifigures 71030 Looney Tunes Zwariowane melodie

Udostępnij ten artykuł znajomym