Figurkowe ramki

7 lat Figurkowych Ramek – wspólna podróż pełna kreatywności
7 lat Figurkowych Ramek – wspólna podróż pełna kreatywności

7 lat Figurkowych Ramek – wspólna podróż pełna kreatywności

Dziś świętujemy szczególny dzień – 7 lat działania Figurkowych Ramek! Jak szybko mija czas, kiedy robi się coś z pasją i radością!

7 lat temu, w grudniu 2016, zrodził się pomysł, który przekształcił się w naszą wspólną, kreatywną podróż. Od początku wiedzieliśmy, że klocki Lego to coś więcej niż tylko zabawka dla dzieci – to inspiracja, która może wrócić do naszego dorosłego życia w różnych formach.

Nasza historia – od marzeń do rzeczywistości

Początki były skromne, ale pełne zapału i kreatywności. Od małego sklepu internetowego, z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o coraz więcej serii minifigurek i oryginalnych ramek. W 2019 roku nasza firma przekształciła się w spółkę cywilną, co było dużym krokiem w rozwoju naszej marki. W kolejnych latach nasze biuro na poznańskiej Woli stało się miejscem codziennych spotkań zespołu. Dzięki pracownikom, których można spotkać u nas już każdego dnia, udaje się realizować wiele z zamówień w ekspresowym tempie!

Dziękujemy za 7 lat wspaniałych wspomnień, kreatywności i zabawy!
Dziękujemy za 7 lat wspaniałych wspomnień, kreatywności i zabawy!

Serce naszego sukcesu

Chcemy serdecznie podziękować Wam, naszym klientom, za niezliczone zamówienia, dzięki którym mogliśmy się rozwijać i tworzyć coraz to nowsze i bardziej unikalne ramki. Dziękujemy naszym żonom, dzieciom i całemu #FigurkoweRamkiTEAM za wsparcie i wkład w rozwój naszego biznesu.

Co przynosi przyszłość?

Nie spoczywamy na laurach. Mamy mnóstwo pomysłów i planów na przyszłość. Byle tylko czas pozwolił 😉 Będziemy kontynuować tworzenie wyjątkowych ramek, które sprawiają radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym, będąc nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także wyrazem pasji i osobistych historii.

Dziękujemy za 7 lat wspaniałych wspomnień, kreatywności i zabawy. Czekamy na kolejne miesiące pełne niespodzianek i nowych wyzwań!

Udostępnij ten artykuł znajomym