Figurkowe ramki

urodziny

Blog dla fanów LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o LEGO, zdjęcia.

6. urodziny Figurkowych Ramke

Świętujemy 6. urodziny!

6 lat temu zrodził się fajny pomysł, aby tworzyć dla Was wyjątkowe ramki na minifigurki Lego, tym samym potwierdzając, że klocki to zabawka nie tylko dla małych dzieci.

Konkurs - Wygraj zestaw LEGO

[KONKURS] Wygraj zestaw LEGO z 14 minifigurkami

Tak się składa, że niedługo mamy 4 urodziny… I szykujemy kolejny konkurs! Poczuj się jak uczestnicy LEGO Masters i zbuduj spektakularną budowlę! Pokaż za pomocą klocków LEGO, jak wyobrażasz sobie pracę Figurkowych ramek i weź udział w naszym urodzinowym konkursie.

85. urodziny LEGO

Dziś 88. urodziny LEGO

88 lat temu rozpoczęła się historia LEGO. Duńska firma przeszła długą drogę, rozpoczynając od warsztatu stolarskiego założonego przez Ole Kirk Kristiansena aż po jednego z najpopularniejszych producentów zabawek, rozpoznawalnego na całym świecie.

Trzecie urodziny Figurkowych ramek

Dziś 3. urodziny Figurkowych ramek!

9 grudnia świętujemy trzeci rok działania Figurkowych ramek! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Blisko 1000 sprzedanych ramek, mnóstwo minifigurek, niemal 700 fanów na Facebooku, 815 followersów na Instagramie, parę konkursów i trzy lata za nami! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny. Rewelacyjnie, jeśli zostanie na długo w pamięci jubilata i sprawi mu radość. Unikalnym spersonalizowanym prezentem są figurkowe ramki, dopasowane do obdarowywanego 30-latka!

Oryginalne życzenia urodzinowe

Za nami rok działalności Figurkowych ramek. W urodzinowym konkursie zbieraliśmy od Was najbardziej oryginalne i kreatywne życzenia. Wybór nie należał do najłatwiejszych, ale udało nam się wyróżnić dwa najciekawsze!