Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

5 powodów, dla których warto kupić figurkową ramkę

5 powodów, dla których warto kupić figurkową ramkę

1 czerwca to od 63 lat wielkie święto wszystkich dzieciaków! Oryginalnym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka są ramki na figurki LEGO. Dlaczego? Zobacz 5 powodów, dlaczego warto po nie sięgnąć!

1. Porządek w domu

Nie raz zdarzyło Ci się nadepnąć na rozrzucony klocek LEGO lub – co gorsza – minifigurkę z drobnymi elementami, które tak lubią wbijać się w stopę? Na klocki polecamy oryginalne pojemniki LEGO, np. w kształcie głowy ludzika. Na minifiugrki – specjalną ramkę!

Klasyczne ramki LEGO

2. Wyeksponowanie zbiorów

Kolekcjonowanie LEGO to prawdziwa frajda. Może warto wszystkim pokazać, jakie masz zbiory! Gablotka (mała 23×23 cm, duża 50×50 cm) świetnie sprawdza się do przechowywania minifiugrek. Miejsce dla niej wybierasz sam – spisuje się zarówno powieszona na ścianie, jak i postawiona na stole, szafce.

3. Wszystkie figurki w jednym miejscu

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z LEGO? Sprawdź nasze klasyczne ramki na 15-21 figurek. Jesteś zapalonym fanem i Twoje kolekcje to już kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset minifigurek? Zobacz ramki kolekcjonerskie (ponad 50) lub duże ramki (71-112 figurek). Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie!

Duża gablotka LEGO

4. Ozdoba na ścianie

Zamiast kombinować z kupowaniem obrazów czy dekorowaniem ściany różnymi bibelotami, postaw na oryginalny pomysł! Białe lub czarne ramki z tematycznymi tłami stworzą wyjątkowy nastrój w Twoim pokoju i sprawią, że wszyscy będą zazdrościli Ci genialnej, niecodziennie urządzonej ściany!

Oryginalne drzewo genealogiczne z klocków LEGO

5. Frajda z zabawy dla dzieciaków

Dla najmłodszych też mamy coś wyjątkowego! Ramki z pleksą, do których mogą sami wkładać kolorowe podstawki pod figurki, to sprawdzony pomysł, jeśli chcą mieć stały dostęp do swojej kolekcji! Bez obawy, że tekturowe tło zniszczy się podczas częstego używania!

A jeśli nie na Dzień Dziecka?

Często głowisz się nad pomysłem na prezent dla swoich najbliższych? Nie masz koncepcji, co kupić z okazji ślubu, urodzin, narodzin dziecka czy rocznicy? Zobacz genialne ramki, jakie przygotowaliśmy we współpracy z naszymi Klientami! Figurki są specjalnie spersonalizowane, żeby przypominały ich bliskich.

Udostępnij ten artykuł znajomym