Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

5 inspiracji na mikołajkowy prezent dla dziecka

5 inspiracji na mikołajkowy prezent dla dziecka

Szukasz gotowych pomysłów na prezent dla swojego malucha? Mikołajki już 6 grudnia! Przygotowaliśmy 5 prostych pomysłów w różnych wariantach cenowych, które zadowolą każdego fana LEGO!

1. Ho! ho! ho!

Minifigurka Mikołaja z workiem na prezenty. Drobny i niedrogi upominek, który można wręczyć bliskiej osobie. Na pewno urozmaici wystrój mieszkania w przedświąteczny czas!

2. Klasyka

Klasyczna ramka to dobry patent na porządek w pokoju i lubiące się gubić po kątach figurki LEGO. Podobnie jak klaser do znaczków, tak ramka w sam raz sprawdzi się jako gablotka na zbiory Twojego dziecka! Dostępne ramki w czarnym i białym kolorze, z dowolnym tłem.

3. Harry Potter

Są tu fani Harrego Pottera? Kompletna kolekcja 16 figurek (część związana z Harrym Potterem) wraz z akcesoriami może być Twoja! Hit 2018 roku! Ludziki LEGO związane z Harrym Potterem swoją premierę miały kilka miesięcy temu.

4. Duża ramka

Twoje dzieci mają tyle figurek LEGO, że trudno byłoby pomieścić je w małej ramce? Nie ma sprawy, na to też znaleźliśmy rozwiązanie! W dużych ramkach 50×50 cm zmieści się nawet 112 figurek na specjalnie przymocowanych do tła klockach.

5. Ninjago

Byłeś w kinie na filmie „The Lego Ninjago Movie”? Nieraz kupowałeś swoim dzieciom gazetki z figurkami wojowników ninja? Co chwila słyszysz opowieści o Lloydzie, Garmadonie, czy Cole? Super prezentem będzie kolekcjonerska ramka na 20 figurek z serii! Twoje dziecko interesuje się inną serią, którą wypuściło LEGO? Zobacz nasze pozostałe ramki!

Udostępnij ten artykuł znajomym