5 inspiracji na mikołajkowy prezent dla dziecka

5 inspiracji na mikołajkowy prezent dla dziecka

Szukasz gotowych pomysłów na prezent dla swojego malucha? Mikołajki już 6 grudnia! Przygotowaliśmy 5 prostych pomysłów w różnych wariantach cenowych, które zadowolą każdego fana LEGO!

1. Ho! ho! ho!

Minifigurka Mikołaja z workiem na prezenty. Drobny i niedrogi upominek, który można wręczyć bliskiej osobie. Na pewno urozmaici wystrój mieszkania w przedświąteczny czas!

2. Klasyka

Klasyczna ramka to dobry patent na porządek w pokoju i lubiące się gubić po kątach figurki LEGO. Podobnie jak klaser do znaczków, tak ramka w sam raz sprawdzi się jako gablotka na zbiory Twojego dziecka! Dostępne ramki w czarnym i białym kolorze, z dowolnym tłem.

3. Harry Potter

Są tu fani Harrego Pottera? Kompletna kolekcja 16 figurek (część związana z Harrym Potterem) wraz z akcesoriami może być Twoja! Hit 2018 roku! Ludziki LEGO związane z Harrym Potterem swoją premierę miały kilka miesięcy temu.

4. Duża ramka

Twoje dzieci mają tyle figurek LEGO, że trudno byłoby pomieścić je w małej ramce? Nie ma sprawy, na to też znaleźliśmy rozwiązanie! W dużych ramkach 50×50 cm zmieści się nawet 112 figurek na specjalnie przymocowanych do tła klockach.

5. Ninjago

Byłeś w kinie na filmie “The Lego Ninjago Movie”? Nieraz kupowałeś swoim dzieciom gazetki z figurkami wojowników ninja? Co chwila słyszysz opowieści o Lloydzie, Garmadonie, czy Cole? Super prezentem będzie kolekcjonerska ramka na 20 figurek z serii! Twoje dziecko interesuje się inną serią, którą wypuściło LEGO? Zobacz nasze pozostałe ramki!

Udostępnij ten artykuł znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *