LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

„Zbudujmy to!” na Targach Hobby w Poznaniu

„Zbudujmy to!” na Targach Hobby w Poznaniu

Wielka ekspozycja LEGO przygotowana przez Stowarzyszenie „Zbudujmy To!” już wkrótce w Poznaniu! Zobaczymy ją podczas Targów Hobby, które odbędą się w stolicy Wielkopolski w dniach 27-28 października.

Targi Hobby coraz bliżej! W ostatni weekend października na Międzynarodowych Targach Poznańskich zagości ich kolejna edycja. Wśród pasjonatów różnych dziedzin nie zabraknie też zapewne fanów LEGO, dla których nie lada gratkę przygotowało Stowarzyszenie „Zbudujmy to!”.

Podczas dwóch dni pełnych wrażeń i inspiracji, w hali nr 3 w okolicach wejścia, natrafić będzie można na ekspozycję LEGO przygotowaną na 1000 m2 przestrzeni. Co zobaczymy w ramach wystawy?

Będzie szeroki przekrój modeli: fantasy, sci-fi, pojazdy.

– mówi nam Przemek ze „Zbudujmy to!”.

Będzie seria scenek z wydarzeniami z historii Polski na 100-lecie odzyskania niepodległości i zbudowane wspólnymi siłami członków stowarzyszenia miasteczko o powierzchni 2,5×10 m.

– zachęca, dodając, że w planie jest też wspólne budowanie na miejscu ze zwiedzającymi modelu poznańskiego ratusza.

Nie pozostaje nic innego jak tylko zaplanować weekend i kupić bilety na targi. My pewnie też tam będziemy! Do zobaczenia!

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.