LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Wydrukuj swoją minifigurkę!
Drukarka figurek LEGO

Wydrukuj swoją minifigurkę!

Sklep LEGO w Kopenhadze zadebiutował prototypem nowej fabryki „Minifigure Factory” – niestandardowym urządzeniem do drukowania minifigurek!

Drukarka pojawiła się w sklepie na 2 dni, póki co w celu testów. Urządzenie pozwala gościom dostosować kilka wzorów i wydrukować je bezpośrednio na minifigurce za 30 koron duńskich (około 18 złotych).

Projektant Jens Hjoth pracował nad urządzeniem przez półtora roku. Na ten moment nie ma słowa o tym, kiedy i czy maszyna zostanie wdrożona na całym świecie, ani jaki będzie jej koszt (choć osobiście mamy nadzieję, że próba zakończy się sukcesem i że maszyny zostaną wprowadzone do każdego sklepu LEGO).

Drukarka figurek LEGO
fot. brothers-brick.com

Klienci sklepu mają możliwość wyboru kilku gotowych projektów na ekranie panelu dotykowego, a następnie mogą dostosowywać kolory, tekst i niektóre aspekty projektu z przodu i tyłu korpusu minifigurki.

Projekty są drukowane na białych torsach minifigurek i wydają się mieć wysoki poziom szczegółowości. Co istotne, drukowanie od krawędzi do krawędzi. Sama maszyna może drukować do 40 minifigurek jednocześnie obsługiwanych przez jedną osobę.

źrodło: brothers-brick.com

Drukarka figurek LEGO
fot. brothers-brick.com

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.