LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Wielka wystawa LEGO na PGE Narodowym
LEGO na PGE Narodowym

Wielka wystawa LEGO na PGE Narodowym

Od dziś w stolicy można zobaczyć wielką ekspozycję LEGO. 10 milionów klocków i ponad 100 najbardziej efektownych makiet z całej Europy, w tym figura Adama Nawałki czy Kamila Grosickiego wykonane w skali 1:1 i 7-metrowy pojazd Batmana. 

„Inwazja Gigantów” to myśl przewodnia Międzynarodowej Wystawy z klocków LEGO. Na PGE Narodowym będzie można obejrzeć budowle, których nie eksponowano nigdy wcześniej w Polsce. Tym razem organizatorzy pokazują największe, najpiękniejsze i najbardziej spektakularne budowle z całej Europy. Ekspozycja imponująca rozmachem i skalą została podzielona na 12 stref tematycznych zajmujących ponad 3000 m2.

Budowle można oglądać do 25 marca 2018. W zależności od dnia i godziny, ceny biletów na wystawę LEGO w Warszawie mogą się różnić. Więcej informacji i bilety na stronie www.wystawaklockow.pl.

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.