Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Viki Gabor ambasadorką LEGO w Polsce
Viki Gabor ambasadorką LEGO

Viki Gabor ambasadorką LEGO w Polsce

Młoda wokalistka Viki Gabor, zwyciężczyni 17. edycji Eurowizji Junior, została oficjalną ambasadorką LEGO w Polsce! O nowej współpracy nastolatka i Grupa LEGO poinformowały wczoraj. Na pierwszy ogień idzie promocja tegorocznej nowości od LEGO – serii DOTS.

Minifigurki i ramki z serii 71028 Harry Potter 2 już dostępne w naszym sklepie! Kliknij i zobacz więcej →

Wiktoria Gabor to polska piosenkarka pochodzenia romskiego. Popularność przyniósł jej występ w II edycji programu The Voice of Kids w 2018 roku. Dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. W finale zajęła II miejsce.

Latem 2019 roku brała udział w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”, który miał na celu wyłonić reprezentanta Polski na 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Awansowała do finału, w którym zdobyła maksymalną liczbę punktów w głosowaniu jurorów i telewidzów. Sam konkurs Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w Gliwicach, również wygrała.

Na jej koncie są takie single jak „Time”, „Superhero”, „Ramię w ramię” w duecie z Kayah, „Gateway” i „Forever and a Night”. 4 września ma się ukazać jej debiutancki album „Getaway”.

Jak możemy przeczytać w komunikacie LEGO:

Viki jest głosem młodego pokolenia, które lubi tworzyć i potrzebuje wyrażać siebie na różne sposoby. Wspólnie będziemy inspirować najmłodszych do rozwijania zainteresowań i wyrażania siebie.

fot. www.facebook.com/vikigaborofficial

Udostępnij ten artykuł znajomym