Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Oscar z klocków LEGO – zrób to sam

Oscar z klocków LEGO – zrób to sam

Wyniki Oscarów 2020 wzbudzają ogromne zainteresowanie na całym świecie! 92. oscarowa gala już za nami, a dla wszystkich fanów LEGO, którzy chcieliby postawić na swojej półce statuetkę i poczuć się jak Joaquin Phoenix, Brad Pitt, Renée Zellweger, czy Laura Dern, mamy super wiadomość. Możecie zbudować ją sami!

Oscar z LEGO stworzony został przez Nathana Sawayę, certyfikowanego twórcę LEGO. Statuetki zrobiły furorę w 2015 roku podczas show „Everything Is Awesome”, w którym występowali wszyscy, od Oprah Winfrey po Emmę Stone.

Nie trzeba było długo czekać, aby Sawaya opublikował instrukcję jak stworzyć statuetkę na łamach LEGO Ideas. Zestawienie wszystkich klocków, które potrzebne są do zbudowania Nagrody Akademii Filmowej, znajduje się poniżej:

Statuetka Oscara z LEGO - zrób to sam, fot. blog.dk.sg/2015/02/24/lego-oscar/
Statuetka Oscara z LEGO – zrób to sam, fot. blog.dk.sg/2015/02/24/lego-oscar/

Przypomnijmy, że 5 lat temu piosenka „Everything Is Awesome” Shawna Pattersona z filmu „The Lego Movie” była nominowana w kategorii „Najlepszy utwór”. Ostatecznie pokonała ją jednak „Glory” z filmu „Selma”. Statuetki Oscara z klocków LEGO, które trafiły w ręce gwiazd i celebrytów, zrobiły jednak swoje, co można było zobaczyć choćby na Instagramie 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

don’t want to LEGO this Oscar.

Post udostępniony przez Brandon Dickerson ? ? (@brandon_dckrsn)

Udostępnij ten artykuł znajomym