Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

„LEGO składać będziemy” – transmisja z budowy Sokoła Millenium na żywo

„LEGO składać będziemy” – transmisja z budowy Sokoła Millenium na żywo

Oryginalny sposób na Black Friday znalazł team FastTony i Piotr Kosa Kosek z kanału Astrofaza. Biorą wolne i w ramach integracji będą razem składali Sokoła Millenium z STAR WARS. Na dodatek będą transmitowali to na żywo na Facebooku.

Składanie jednego z najpopularniejszych ostatnio zestawów LEGO z 7541 klocków ma zająć im ok. 12 godzin. W tym czasie każdy będzie mógł śledzić ich zmagania na specjalnej transmisji live na fanpage FastTony.es.

Najważniejsze w Black Friday nie jest to, żeby kupować, tylko cieszyć się tymi rzeczami, które upicie i którymi będziecie mogli się podzielić.

– mówi Daniel z FastTony w zapowiedzi całej akcji.

Jak się okazuje, to świetny sposób na integrację zespołu pracującego w firmie. Internauci śledzący jak powstaje Sokół Millenium poznają też członków teamu FastTony.

Dodatkowo będziecie mogli poznać wiele osób z naszego zespołu – od programistów po grafików i inne osoby – ponieważ składający będą się wymieniać. Główną postacią jest ten autorytet czyli polski youtuber Piotr Kosel, który prowadzi kanał Astrofaza i ma ponad ćwierć miliona obserwujących. Specjalnie dla nas przyjedzie dzień wcześniej, żeby móc tu z nami być.

– dodaje Daniel.

Udało nam się też zapytać Piotra Kosela z kanału Astrofaza, dlaczego zgodził się wziąć udział w tak kosmicznym projekcie. W końcu niecodziennie pracownicy składają Sokoła na oczach innych internautów.

Bo lubię Daniela i lubię klocki LEGO 🙂

– skomentował.

Start już 23 listopada o godz. 10:00.

Udostępnij ten artykuł znajomym