LEGO Masters w TVN – kiedy emisja?
LEGO Masters na antenie TVN od 14 listopada, fot. mat. prasowe, Cezary Piwowarski/TVN

LEGO Masters w TVN – kiedy emisja?

Ruszyły zdjęcia do najbardziej wyczekiwanego przez fanów LEGO programu telewizyjnego! Wkrótce na antenie TVN zobaczymy polską wersję show „LEGO Masters”, w której duety będą rywalizowały konstruując najbardziej ciekawe i wytrzymałe budowle z klocków. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Plan programu "Lego Masters", fot. Cezary Piwowarski/TVN
Kliknij zdjęcie i wypełnij quiz dotyczący uczestników 1. edycji programu „Lego Masters”

Premiera w TVN

Program pojawi się na antenie już niebawem. „LEGO Masters” będziemy mogli oglądać w sobotnie wieczory. Pierwszy odcinek planowany jest na 14 listopada. Pozostaje więc uzbroić się jeszcze w cierpliwość aż na ekranie zobaczymy zmagania i rywalizację uczestników.

Co dla zwycięskiej pary?

Jesienią zobaczymy sześć odcinków programu. W każdym z nich pary będą musiały stworzyć wyjątkowe i spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Zobaczymy budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy i całe miasta. Pod koniec każdego odcinka program opuści jedna para. W finale zobaczymy 3 najlepsze duety. Na zwycięzców czeka tytuł Mistrza LEGO, wizyta w Legolandzie i nagroda główna – 100 tys. zł.

Niezwykle cieszymy się, że LEGO Masters pojawi się w Polsce. Program z pewnością dostarczy wiele rozrywki i inspiracji widzom w każdym wieku. Zarówno młodsi, jak i starsi fani pamiętający LEGO z czasów dzieciństwa będą mogli na nowo odkryć, jak wiele radości daje tworzenie niepowtarzalnych budowli z klocków LEGO, w których jedynym ograniczeniem jest ich własna wyobraźnia

– zapowiada Beata Kucejko, Dyrektor Marketingu LEGO Polska.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i przede wszystkim mamy nadzieję na świetną zabawę zarówno w studio, jak i przed telewizorami

– dodaje.

Kogo zobaczymy w programie?

Stacja TVN opublikowała już pierwsze zdjęcia z programu. W tle, za prowadzącym Marcinem Prokopem, można dostrzec parę twarzy, znanych choćby z Youtube czy Instagrama. Rozpoznaliście kogoś?

fot. mat. prasowe, Cezary Piwowarski/TVN, źródło: mat. prasowe

Udostępnij ten artykuł znajomym