LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Lego Festival pierwszy raz w Polsce

Lego Festival pierwszy raz w Polsce

Warsztaty, zabawy i wystawa figur zbudowanych z klocków czeka na fanów LEGO w dniach 1-19 września w Centrum Handlowym „Blue City” w Warszawie.

Do stolicy przyjedzie m.in. ponad 20 trójwymiarowych oficjalnych figur z klocków LEGO. Wśród nich znajdą się różnego rodzaju zwierzęta (m.in. foka, sarenka oraz uroczy mały miś polarny), a także kultowe postacie ze świata popkultury (np. C-3PO z Gwiezdnych Wojen) i znani bohaterowie LEGO (między innymi prawie dwumetrowy Kai z LEGO Ninjago oraz Mia i Stephanie z LEGO Friends).

Odwiedzający zobaczą też 8 unikatowych głów sławnych ludzi przygotowanych przez certyfikowanego konstruktora LEGO Dirka Denoyelle z Belgii, wiele stanowisk do budowy i zabawy klockami LEGO oraz instalację LEGO Swamp Police Station. Imprezę zwieńczy wielka zabawa z LEGO Ninjago.

Wydarzenia specjalne w weekendy

Festiwal kreatywności zagości w dniach 1-19 września. Każdego dnia organizowane będą prowadzone przez animatorów warsztaty i zabawy z klockami LEGO. W weekendy odbywać będą się wydarzenia specjalne, podczas których uczestnicy wezmą udział w konkursach z nagrodami, w ostatni z nich odwiedzający będą mogli poznać bohaterów LEGO Ninjago Movie.

Zobacz program Lego Festival na stronie Centrum Handlowego Blue City →

Udostępnij ten artykuł znajomym

Gwarancja dostawy przed Dniem Ojca i zakończeniem roku szkolnego dla zamówień złożonych do 17 czerwca włącznie.