LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Co to są minifigurki?
Minifigurki LEGO

Co to są minifigurki?

Minifigurki – małe ludziki LEGO, które możemy spotkać w specjalnie sprzedawanych saszetkach. Odkąd pojawiły się na rynku serie minifugrek, zaskarbiły sobie serca wszystkich kolekcjonerów!

Pierwsza seria minifigurek LEGO pojawiła się na rynku 7 lat temu, w 2010 roku. Aktualnie w sprzedaży jest już 17 numerowanych serii, różniących się kolorami i figurkami. Ostatnia z nich miała swoją premierę kilka miesięcy temu. Co ciekawe, figurki nie powtarzają się w żadnej serii. Za każdym razem mamy do wyboru inne.

Poza standardowymi seriami dostępne są także specjalne edycje, m.in. Disney, The Simpsons 1 i 2, Batman Movie, German Football Team.
Co to minifigurki LEGO?

Z doświadczenia wiemy, że na jednym ulubionym ludziku LEGO się nie kończy. To dopiero początek zabawy i kolekcjonowania! Do przechowywania figurek polecamy oczywiście specjalnie przygotowane ramki.

Co cechuje minifigurki?

  • każda minifigurka jest dostarczana wraz z podstawką,
  • jedna saszetka – jedna tajemnicza figurka, co dodaje emocji przy kolekcjonowaniu,
  • do wybranych minifigurek dołączone jedno lub więcej akcesoriów,
  • dzięki minifigurkom można wymyślać własne, pełne akcji scenki.

Oczywiście ułatwiamy nieco sprawę 🙂 Delikatnie nacinamy saszetki z minifgurkami, żeby upewnić się, jaki ludzik znajduje się w środku. Dzięki temu nie musisz kupować całej serii, aby zdobyć upragnioną figurkę do swojej kolekcji.

Udostępnij ten artykuł znajomym

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.