Co to są minifigurki?
Minifigurki LEGO

Co to są minifigurki?

Minifigurki – małe ludziki LEGO, które możemy spotkać w specjalnie sprzedawanych saszetkach. Odkąd pojawiły się na rynku serie minifugrek, zaskarbiły sobie serca wszystkich kolekcjonerów!

Pierwsza seria minifigurek LEGO pojawiła się na rynku 7 lat temu, w 2010 roku. Aktualnie w sprzedaży jest już 17 numerowanych serii, różniących się kolorami i figurkami. Ostatnia z nich miała swoją premierę kilka miesięcy temu. Co ciekawe, figurki nie powtarzają się w żadnej serii. Za każdym razem mamy do wyboru inne.

Poza standardowymi seriami dostępne są także specjalne edycje, m.in. Disney, The Simpsons 1 i 2, Batman Movie, German Football Team.
Co to minifigurki LEGO?

Z doświadczenia wiemy, że na jednym ulubionym ludziku LEGO się nie kończy. To dopiero początek zabawy i kolekcjonowania! Do przechowywania figurek polecamy oczywiście specjalnie przygotowane ramki.

Co cechuje minifigurki?

  • każda minifigurka jest dostarczana wraz z podstawką,
  • jedna saszetka – jedna tajemnicza figurka, co dodaje emocji przy kolekcjonowaniu,
  • do wybranych minifigurek dołączone jedno lub więcej akcesoriów,
  • dzięki minifigurkom można wymyślać własne, pełne akcji scenki.

Oczywiście ułatwiamy nieco sprawę 🙂 Delikatnie nacinamy saszetki z minifgurkami, żeby upewnić się, jaki ludzik znajduje się w środku. Dzięki temu nie musisz kupować całej serii, aby zdobyć upragnioną figurkę do swojej kolekcji.

Udostępnij ten artykuł znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *