Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

„Bądź bezpieczny, zostań w domu i bądź silny” – CEO Grupy LEGO o sytuacji związanej z koronawirusem [list]

„Bądź bezpieczny, zostań w domu i bądź silny” – CEO Grupy LEGO o sytuacji związanej z koronawirusem [list]

Tymczasowe zamknięcie 150 sklepów detalicznych i dodatkowe środki bezpieczeństwa – tak LEGO radzi sobie z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Poniżej list otwarty, jaki skierował Niels B. Christiansen, CEO Grupy LEGO, do współpracowników i fanów klocków LEGO na całym świecie.

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i społeczności na całym świecie jest naszym najwyższym priorytetem.

Bardzo ciężko pracujemy, aby chronić naszych współpracowników, naszych klientów i oczywiście naszych najmłodszych fanów.

Aby zmniejszyć ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się wirusa, szybko zintensyfikowaliśmy wysiłki w każdym kraju, w którym działamy.

Tymczasowo zamknęliśmy około 150 sklepów detalicznych LEGO®, które prowadzimy, do co najmniej 27 marca, we wszystkich krajach z wyjątkiem Chin. Nasz sklep internetowy na LEGO.com pozostaje otwarty. Do tego czasu nasi koledzy ze sklepu detalicznego otrzymają zaplanowane wynagrodzenie.

Każdy współpracownik, którego praca pozwala na formę zdalną z domu, ma się na nią przestawić. W przypadku tych, których praca wymaga od nich przyjścia do firmy, podejmujemy nadzwyczajne środki w celu ochrony ich zdrowia. Przeprowadzimy między innymi kontrole temperatury pracowników i wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa jak częstsze mycie rąk i dezynfekcję. Zmieniliśmy rozmieszczenie miejsc pracy, aby współpracownicy nie gromadzili się w dużych grupach i nie naruszali dystansu społecznego. Oczywiście anulowaliśmy wszystkie podróże.

Stale monitorujemy sytuację i podejmiemy wszelkie kroki niezbędne do promowania dobrego samopoczucia.

Jestem pewien, że ludzie pracujący w Grupie LEGO są niesamowici, dotyczy to również naszych fanów. Jedną z wartości naszej firmy jest troska. Sposób, w jaki wszyscy się sobą opiekują, jest naprawdę inspirujący. Słuchamy Cię i czerpiemy siłę z faktu, że zabawa i nauka mogą zbliżyć rodziny do chwil radości, nawet w najbardziej niepewnych momentach.

Poradzimy sobie z tym razem.

Bądź bezpieczny, zostań w domu i bądź silny.

Niels

źródło: lego.com

Udostępnij ten artykuł znajomym