Blog
Klasyczne ramki LEGO

Gablota na ludziki LEGO

Komu z nas nie zdarzyło się nadepnąć na klocek LEGO czy leżącą na dywanie główkę ludzika? Chyba nie ma takich osób 🙂 Aby zapanować nad bałaganem w rozrzuconych figurkach swoich maluchów, a przy tym zyskać dobry element wystroju wnętrza, sprawdź nasze gabloty na minifigurki LEGO!

Jak zacząć zbierać minifigurki LEGO?, fot. unsplash.com

Zbieranie figurek LEGO. Od czego zacząć?

W ubiegłym roku minifigurka LEGO obchodziła swoje 40. urodziny. Charakterystyczne ludziki szybko zyskały popularność, która trwa do dziś. A przez to, że cały czas ewoluują i w sklepach dostępne są coraz to nowe wzory, nikomu się nie nudzą. Jak zacząć swoją przygodę z LEGO?

[KONKURS] Znamy zwycięskie hasło naszego konkursu!

Konkurs na hasło reklamowe dla Figurkowych ramek dobiegł końca! Spośród 37 nadesłanych propozycji wybraliśmy jedno zwycięskie. W ręce autora (a może autorki?) trafi książka “LEGO. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków” – najnowsza pozycja Wydawnictwo AGORA!

LEGO Przyjaciele, fot. mat. prasowe LEGO

LEGO świętuje 25-lecie Przyjaciół!

22 września 1994 wyemitowano pierwszy odcinek kultowego serialu “Przyjaciele”. 25 lat później nie zobaczymy już wprawdzie nowych odcinków, ale grupa LEGO zaoferowała fanom prawdziwy hit – zestaw LEGO Ideas Central Perk. Będzie on dostępny na rynku od 1 września.

zBLOGowani.pl