Blog
Serial Belfer Canal+

Prezent na Dzień Nauczyciela

Przed nami 14 października – Dzień Nauczyciela. Wybrałeś już prezent dla swojego belfra? A może wychowawczyni zasługuje na drobny upominek? Zobacz nasze oryginalne ramki, do których dołączymy ludzika LEGO przypominającego Twojego nauczyciela!

Wykreślanka LEGO

Wykreślanki to nic innego jak zabawa w wyszukiwanie słów. Uwielbiają je wszyscy – i dorośli i dzieci. 19 magicznych słów związanych z LEGO ukryło się w naszej wykreślance. Znajdziesz je wszystkie? Jak szybko potrafisz odnaleźć słowa ukryte w tym skomplikowanym diagramie?

Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny powinien być wyjątkowy i niepowtarzalny. Rewelacyjnie, jeśli zostanie na długo w pamięci jubilata i sprawi mu radość. Unikalnym spersonalizowanym prezentem są figurkowe ramki, dopasowane do obdarowywanego 30-latka!

Miasteczko LEGO zaprasza!

Wielkie, bezpłatne, weekendowe eventy „Miasteczko LEGO” już w najbliższym czasie w Białymstoku, Dąbrowie Górniczej, Zabrzu i Szczecinie!

Podczas każdego eventu odwiedzającym zostaną udostępnione tysiące różnorodnych, kolorowych klocków LEGO, z których będą mogli skonstruować wszystko, co podpowie im wyobraźnia.

zBLOGowani.pl