Blog

Targi Hobby za nami! [zdjęcia]

Dobiegły końca Targi Hobby organizowane w Poznaniu m.in. dla miłośników klocków LEGO. Na zwiedzających czekała wielka ekspozycja LEGO, przygotowana przez Stowarzyszenie “Zbudujmy To!”. Nas też nie mogło tam zabraknąć! Zobacz zdjęcia!

Wspólne budowanie z klocków LEGO w Galerii Malta

Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz, jeżeli na widok klocków LEGO na twojej twarzy pojawia się uśmiech… musisz odwiedzić Galerię Malta w Poznaniu w dniach 19-20 października. Animacje, konkursy i szansa na zrobienie sobie fotek z policjantem czy skuterem z klocków LEGO.

Ukradli mu klocki LEGO o wartości 16 tys. euro

Vloger Republicattak jest aktywny na Youtube od 2010 roku, a na swoim koncie zebrał 23 tys. subskrybentów. Jak się okazuje, może to być jednak koniec jego przygody z klockami LEGO. Po powrocie z z podróży służbowej zastał wybite okna i klocki porozrzucane po całej okolicy.

5 pomysłów na oryginalny prezent ślubny

Ślub to wyjątkowa chwila i wspomnienia na całe życie. Pewnie nie raz zastanawiałeś się, co sprezentować Parze Młodej, aby nie była to kolejna oklepana rzecz. Zamiast kwiatów, butelki wina, kompletu pościeli, czy książki po którą prawdopodobnie nigdy nie sięgną, zobacz nasze pomysły na dekorację ich nowego gniazdka!

Serial Belfer Canal+

Prezent na Dzień Nauczyciela

Przed nami 14 października – Dzień Nauczyciela. Wybrałeś już prezent dla swojego belfra? A może wychowawczyni zasługuje na drobny upominek? Zobacz nasze oryginalne ramki, do których dołączymy ludzika LEGO przypominającego Twojego nauczyciela!

zBLOGowani.pl