Blog

Dlaczego LEGO jest takie drogie?

Każdy z nas doskonale wie, że zestawy i klocki LEGO do najtańszych nie należą. Kupno paru zestawów to spory wydatek i obciążenie dla portfela. O to, dlaczego klocki LEGO mają wysokie ceny, zapytał dziennikarz Business Insider Polska w rozmowie z Marjorie Lao, CFO LEGO Group. Co ona na to?

Legoman w tle rozmowy w TVN24

Gościem dzisiejszego “Wstajesz i wiesz” w TVN24 był Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018. Temat dotyczył strajku w szkołach zapowiadanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W tle wideorozmowy można wyłapać naszą ramkę Legoman! Takiej reklamy jeszcze nie mieliśmy 🙂 Dzięki!

Oryginalny prezent dla dietetyka

Prezent dla dietetyka

Masz znajomego dietetyka, któremu warto podziękować za super dietę? A może zbliżają się jego urodziny czy imieniny? Zobacz nasze propozycje na niecodzienny i atrakcyjny prezent, który z pewnością świetnie znalazłby topowe miejsce w jego gabinecie.

Kreatywne wizytówki menadżerów LEGO

Firmy prześcigają się dziś w przykuciu uwagi kontrahentów, również oryginalnymi wizytówkami. Nie inaczej jest w przypadku Grupy LEGO. Charakterystyczna żółta główka postaci ma okulary, tak jak Niels B. Christiansen, podobna fryzurę – to wizytówka szefa LEGO Group. Na plecach minifigurki jest adres e-mail i numer telefonu.

Już 10 marca Dzień Mężczyzny

Pssst… w niedzielę 10 marca – Dzień Mężczyzny. Nie żeby coś, ale podpowiadamy, że figurkowe ramki to super prezenty dla panów. Radość i zadowoleniu nie będzie końca! Wiemy z własnego doświadczenia 🙂

71023 CMF The Lego Movie 2

Ramki kolekcjonerskie dla nowej serii LEGO Minifigures

W naszym sklepie pojawiły się już nowe ramki dla kolekcjonerskiej serii 71023 The Lego Movie 2. Przypomnijmy, że film swoją premierę będzie miał 6 lutego w USA, a 2 dni później w Polsce. 20 nowych minifugrek ma pojawić się w sklepach na przełomie stycznia i lutego, choć niektórzy już wrzucają zdjęcia z zakupionymi figami.

zBLOGowani.pl