LEGO to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności (tworzeniu naszych produktów), ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Figurkowe ramki

Blog

Blog dla fanów klocków LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o klockach LEGO, zdjęcia.

Jak przechowywać minifigurk?, fot. LEGO.com

Jak przechowywać minifigurki?

Dla kolekcjonerów minifigurek, znalezienie idealnego sposobu na ich wyeksponowanie i jednoczesne zachowanie porządku w domu może być wyzwaniem. U nas znajdziecie innowacyjne rozwiązanie – estetyczne i funkcjonalne ramki, które nie tylko ułatwiają organizację, ale również dodają uroku każdemu wnętrzu. Z naszymi małymi i dużymi ramkami, dostępnymi w kolorach białym i czarnym oraz z mnóstwem wzorów teł, Wasze kolekcje minifigurek znajdą swoje idealne miejsce.

Dwa lata po debiucie pierwszej serii minifigurek Marvela LEGO 71031, nadszedł czas na serię LEGO 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2, fot. bricktastic.net

LEGO 71039 Minifigures – taka będzie nowa seria Marvel 2!

Zanurz się w świecie superbohaterów Marvela z najnowszą serią minifigurek LEGO. Chociaż jakość dostępnej fotografii jest niska, to wystarczająca, aby podgrzać nasze oczekiwania na to, co niesie przyszłość. Przygotuj się na podróż do świata klocków, gdzie magia Marvela spotyka się z kreatywnością LEGO.

Zapowiedź serii Lego 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2 – świetni superbohaterowie w nowej serii!

Premiera Lego Marvel Studios Minifigures Series 2 już niebawem!

Coś dla wielbicieli klocków Lego i uniwersum Marvela! Już 1 września 2023 roku odbędzie się premiera nowego zestawu – Lego 71039 Marvel Studios Minifigures Series 2. To niezwykła okazja do poszerzenia swojej kolekcji o 12 unikalnych postaci, bez możliwości wcześniejszego odczucia figurki. A dla tych, którzy nie mogą się doczekać, mamy dobrą wiadomość – przedsprzedaż w naszym sklepie ruszy już na początku sierpnia!

Grafika

W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 16 lipca będą realizowane od 5 sierpnia.