Blog

Ekologiczne klocki LEGO

Botaniczne elementy klocków Lego – takie jak liście, krzaki i drzewa – będą wytwarzane z plastiku pochodzenia roślinnego, powstałego na bazie trzciny cukrowej i pojawią się w zestawach LEGO jeszcze w tym roku.

Klasyczne ramki LEGO

Klasyczne ramki na klocki LEGO

Masz problem, żeby zapanować nad figurkami LEGO, które rozrzucone są po całym domu? Kolekcjonujesz minifigurki, ale nie masz jak zaprezentować swojego zbioru? Klasyczne ramki są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

LEGO House, fot. materiały prasowe

LEGO House – co to?

28 września 2017 roku w Billund w Danii powstał niezwykły budynek o powierzchni 12 tys. m2,  wypełniony 25 milionami klocków LEGO. Dzieci i dorośli w każdym wieku mogą teraz doświadczać przez cały rok najlepszej zabawy w świecie ulubionych zabawek.

Loty z Polski do miasteczka LEGO

Na 2 lipca LOT zaplanował pierwszy rejs z Warszawy do duńskiego miasteczka Billund, gdzie powstała firma LEGO i gdzie mieści się Legoland. To już piąty kierunek w Skandynawii obsługiwany przez przewoźnika.

Historia LEGO

Z okazji 60 urodzin LEGO opublikowało infografikę, która w przystępny i skrócony sposób prezentuje historię najsłynniejszych klocków. Zobacz już teraz drogę drewnianych zabawek Ole Krika Kristiansena do kultowych klocków i otwarcia LEGO House.

zBLOGowani.pl