Konfigurator Minifigurek – jak działa?

Budowanie własnej minifigurki to wspaniała zabawa, która pozwala wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalnego bohatera. Dzięki naszemu Konfiguratorowi Minifigurek możesz łatwo personalizować swoje figurki, wybierając spośród różnych wariantów główek, fryzur, torsów i nóg. Poniżej znajdziesz kroki, które pomogą Ci stworzyć swoją wymarzoną minifigurkę.

1. Wybierz elementy minifigurki

Na kolejnych zakładkach konfiguratora wybierz elementy swojej figurki.
Skorzystaj z dostępnych filtrów, aby szybko odnaleźć preferowane elementy w każdej kategorii.

Głowa
Rozpocznij od wyboru główki. Wybierz wyraz twarzy, który najbardziej Ci odpowiada.

Włosy
Kolejny krok to wybór odpowiedniej fryzury dla swojej figurki. Dostępne są różne kształty i kolory fryzur. Znajdą się tu też nakrycia głowy.
Ze względu na to, że wśród klocków Lego trudno znaleźć bardzo krótkie włosy oraz zakola, czasem warto zastanowić się, czy nie stworzyć figurki bez włosów. Taka opcja również znajduje się w konfiguratorze.

Tors
Przejdź do zakładki „Tors” i wybierz odpowiedni tors dla swojej minifigurki.

Nogi
Wybierz spodnie, które najlepiej pasują do wyglądu Twojej minifigurki.
Wśród nóżek znaleźć możemy takie o standardowej długości oraz średnie i krótsze dziecięce. Są tam też elementy sukni o różnych wysokościach.
Odpowiedni dobór wysokości nóżek pozwala odróżnić dzieci od dorosłych, czy osoby niskie od wysokich.

2. Zapisz kod minifigurki

Po wybraniu wszystkich elementów kliknij przycisk „Pobierz kod minifigurki”. Automatycznie wygenerowany kod będzie reprezentować wygląd Twojej minifigurki. Na podstawie tego kodu jesteśmy w stanie odwzorować Twój wybór z klocków.

3. Zamów minifigurkę

Wybrana przez Ciebie minifigurka może być umieszczona w ramce, blistrze lub po prostu kupiona luzem.

Prześlij uzyskany kod figurki do nas, umieszczając go w odpowiednim polu podczas zamawiania gotowego produktu z naszego sklepu. Możesz również przesłać kod mailem na adres kontakt@figurkoweramki.pl.

4. Odbierz zamówienie i ciesz się zabawą

Gdy Twoja minifigurka zostanie przygotowana, odbierz ją osobiście lub skorzystaj z dostawy. Teraz możesz cieszyć się unikalną figurką, stworzoną specjalnie dla Ciebie.

 

Ze względu na wysoką rotację zapasów w magazynie, nie możemy gwarantować, że wszystkie części minifigurek będą dostępne. W przypadku braku któregokolwiek z elementów, skontaktujemy się z zamawiającym, aby zaproponować zamiennik.