Boże Narodzenie

Blog dla fanów LEGO

Blog dla miłośników i kolekcjonerów klocków LEGO.
Aktualności, newsy i ciekawostki ze świata ludzików znanych na całym świecie! Informacje o LEGO, zdjęcia.

Ozdoby świąteczne i dekoracje DIY z LEGO, fot. CHRIS MCVEIGH

Ozdoby świąteczne z LEGO DIY – część 2

Zrób to sam! Pora na drugą część inspiracji do własnoręcznego zbudowania prostych (ale efektowych!) zawieszek na choinkę i innych ozdób świątecznych. Święta tuż, tuż – pora zgarnąć dzieciaki do wspólnej zabawy i udekorowania świątecznego drzewka za pomocą oryginalnych ozdób z LEGO.

Ozdoby świąteczne LEGO

Ozdoby świąteczne z LEGO DIY – część 1

Dziś Mikołajki, a więc czasu do Świąt Bożego Narodzenia coraz mniej. W wielu domach zaczynają się już pojawiać choinki, które warto udekorować również gadżetami stworzonymi z LEGO! Podrzucamy kilkanaście inspiracji do własnoręcznego zbudowania prostych (ale efektowych!) zawieszek na choinkę i innych ozdób świątecznych. Let’s Build Together!

Ozdoby choinkowe z… LEGO

Na blogu Kingi Stępień, zwanej Lady Gugu, parę dni temu pojawił się fenomenalny wpis na temat ozdób choinkowych wykonanych z klocków LEGO. Sami zobaczcie jaką frajdę sprawiło Kindzie i jej szkrabom ich przygotowanie i jakie efekty dała cała zabawa. To też dobra inspiracja dla każdego maniaka LEGO na podobny wystrój swojej choinki!

Prezent świąteczny LEGO

5 pomysłów na prezent

Coraz bliżej Święta… radość dzielenia! Gorączka świątecznych zakupów trwa w najlepsze. Dla wszystkich, którzy mają problem z wybraniem idealnego prezentu dla fana LEGO, przygotowaliśmy krótką listę!

Ramka na prezent

Pomysły na prezent LEGO

Świąteczny nastrój udziela się już każdemu. Lada moment Wigilia Bożego Narodzenia i czas obdarowywania prezentami najbliższych. Dla każdego mamy w naszym sklepie coś specjalnego!