Figurkowe ramki

Ślubny prezent dla fanów LEGO

Ślubny prezent dla fanów LEGO

Szukając pomysłów na wyjątkowy prezent ślubny z personalizacją, warto zatrzymać się dłużej przy ramkach z ludzikami LEGO, przypominającymi Parę Młodą. Niecodzienny, nieszablonowy upominek dla Pani Młodej i Pana Młodego na rozpoczęcie nowej drogi życia.

Wraz z początkiem lipca, rozpoczął się sezon ślubny i tym samym – dylematy gości. Co podarować Młodym? Co dać w prezencie?  Wybór prezentu dla Nowożeńców, którzy już wszystko mają, wcale nie jest łatwym zadaniem. Zamiast kwiatów, które często odstawiane są tego dnia gdzieś w kąt, czy butelki wina, której z racji ilości pewnie Młodzi nawet nie zauważą, warto pokusić się o spersonalizowany prezent, który przy okazji ozdobi ich gniazdko!

Mowa o figurkowych ramkach – wykonywanych na zamówienie. Przedstawiamy kilka gotowych szablonów, ale możemy też przygotować wyjątkowe i niepowtarzalne, inspirowane np. zaproszeniem ślubnym. W wiadomości do nas pamiętaj o przesłaniu zdjęć lub krótkim opisie wyglądu Pary Młodej – ludziki umieszczone w ramce będą przypominały Nowożeńców!

Zobacz gotowe ramki:

Udostępnij ten artykuł znajomym

W związku z gorączką przedświątecznych zakupów, gwarancja dostawy dla zamówień złożonych do 17 grudnia!