Figurkowe ramki

Pomysły na prezent LEGO
Ramka na prezent

Pomysły na prezent LEGO

Świąteczny nastrój udziela się już każdemu. Lada moment Wigilia Bożego Narodzenia i czas obdarowywania prezentami najbliższych. Dla każdego mamy w naszym sklepie coś specjalnego!

Prezent dla rodziców

„Najlepsi Rodzice” to najnowsza, wyjątkowa ramka LEGO na prezent, którą możemy dowolnie spersonalizować. Skontaktuj się z nami, podaj imiona swoich rodziców i krótko opisz ich wygląd lub wyślij zdjęcie, abyśmy mogli jak najlepiej dopasować przypominające ich minifigurki. Koszt ramki to ok. 90 zł – wszystko zależy od użytych części minifigurek.

Prezent dla fanów Star Wars

14 grudnia wielka premiera kolejnej części sagi Gwiezdne Wojny – Ostatni Jedi. Dla wszystkich miłośników filmów stworzonych przez George’a Lucasa mamy całą kolekcję minifigurek i ramek. Ich ceny wahają się od 18 do 240 zł, więc każdy wybierze coś dla siebie, na swoją kieszeń! Zajrzyj na specjalną podstronę Star Wars i zobacz nasze produkty.

ZOBACZ PRODUKTY:


Prezent dla kolekcjonerów

Masz w swoim domu prawdziwego fana LEGO, który kolekcjonuje minifigurki? Sprezentuj mu specjalną ramkę z pleksą, w której będzie mógł zaprezentować swoje zbiory. Ramka posiada specjalne otwory, w które wkłada się podstawki z figurkami – dzięki temu to świetne rozwiązanie dla dzieciaków, które w każdej chwili będą mogły wyjąć każdego ludzika LEGO i zacząć z nim zabawę.

ZOBACZ PRODUKTY:

Udostępnij ten artykuł znajomym