Uwaga! Teraz jeszcze więcej miejsca na Twoje figurki! Nowy rozmiar dużych ramek – 52x52x6 cm! Czytaj więcej →

Figurkowe ramki

Gablota na ludziki LEGO
Klasyczne ramki LEGO

Gablota na ludziki LEGO

Komu z nas nie zdarzyło się nadepnąć na klocek LEGO czy leżącą na dywanie główkę ludzika? Chyba nie ma takich osób 🙂 Aby zapanować nad bałaganem w rozrzuconych figurkach swoich maluchów, a przy tym zyskać dobry element wystroju wnętrza, sprawdź nasze gabloty na minifigurki LEGO!

Jak mówi nasze nowe hasło reklamowe wymyślone przez jedną z fanek w naszym konkursie„jesteśmy najlepsi w te klocki!”. I rzeczywiście, Figurkowe ramki od niemal 3 lat dostarczają kolekcjonerom, miłośnikom i fanom LEGO ramek – czy to do zbierania i eksponowania ich kolekcji, czy też jako niecodzienny i oryginalny prezent.

Nasze ramki dostępne są w dwóch rozmiarach – małe 25×25 cm i duże 52×52 cm. Specjalnie zaprojektowane tła, które wypełniają wnętrze ramek, odwołują się do kolorów konkretnej serii lub są realizacją pomysłu na prezent (napisz do nas i przekonaj się, co wspólnie możemy zrobić!). Do klasycznych ramek wykorzystujemy czarne lub białe tło. Każda ramka posiada szybkę. Aby zapewnić sobie stały dostęp do figurek, wystarczy wyjąć ją z ramki.

Znajdziesz u nas ramki w dwóch kolorach – białe i czarne. Klasyczne barwy w sam raz dopasują się do Twojego mieszkania czy pokoju malucha. Zarówno klocki LEGO, które stosujemy w ramkach, jak i same ramki – są fabrycznie nowe. A całość składamy własnoręcznie, z zegarmistrzowską precyzją dbając o to, aby realizacja, która trafi w Twoje ręce, spełniała oczekiwania!

Zobacz wybrane zdjęcia naszych ramek:

Udostępnij ten artykuł znajomym