Figurkowe ramki

Dzień Ojca w stylu superbohatera: unikalne ramki LEGO do personalizacji!
Prezent dla taty z okazji Dnia Ojca - ramka z superbohaterami

Dzień Ojca w stylu superbohatera: unikalne ramki LEGO do personalizacji!

Zasłużony superbohater w Twoim życiu zasługuje na wyjątkowy prezent. Z okazji Dnia Ojca daj swojemu tacie coś więcej niż zwykły kubek czy krawat. Przygotowaliśmy dla Was ramki LEGO z superbohaterami – prawdziwie unikalny prezent, który sprawi, że Twój tata poczuje się wyjątkowo.

Dzień Ojca to okazja do okazania wdzięczności tym niezwykłym mężczyznom w naszym życiu, którzy zawsze stają na wysokości zadania, kiedy ich potrzebujemy. Oni są naszymi pierwszymi superbohaterami, zawsze gotowymi do ratowania sytuacji. Dlaczego więc nie uczcić ich w tym specjalnym dniu prezentem, który zdecydowanie odzwierciedla ich supermoce?

Star Wars

Wyobraź sobie, że twój tata budzi się w Dzień Ojca, a Ty wręczasz mu nie tylko prezent, ale prawdziwe dzieło sztuki. Ramkę LEGO „Jesteś bohaterem – Star Wars”, której centralnym punktem są jego ulubione postacie z serii. Vader, Han Solo, Yoda, R2D2, Chewbacca, Luke, C3PO, Stormtrooper, BB8 – dokładnie w takiej konfiguracji, w jakiej sobie wymarzy. Czy może być coś lepszego niż dostrzeżenie iskierki radości w oczach taty, gdy odkrywa, że dodatkowo ramka jest spersonalizowana, a w tle jest umieszczone jego imię?

Marvel i DC

A może Twój tata jest fanem innej grupy superbohaterów? Bez obaw, mamy coś również dla niego! Ramka LEGO „Jesteś bohaterem – czterech bohaterów” pozwoli mu cieszyć się towarzystwem swoich ulubionych postaci z komiksów Marvel i DC. Thor, Kapitan Ameryka, Spiderman, Ironman, Batman, Hulk, Flash, Superman – do wyboru, do koloru.

Wyjątkowy prezent

Nasze ramki LEGO nie są tylko prezentami. To wyraz uznania i miłości, które możesz podarować swojemu ojcu w tym szczególnym dniu. To nie tylko kolejny prezent do postawienia na półce. To coś, co naprawdę ma znaczenie. Wybierz ramkę, zdecyduj o konfiguracji figurek i dodaj personalizację. W ten sposób stworzysz unikalny prezent, który na pewno zostanie zapamiętany na lata.

Ramka z bohaterami z sagi Star Wars Gwiezdne Wojny
Ramka z bohaterami z sagi Star Wars Gwiezdne Wojny
Ramka z superbohaterami - Tatusiu - Pola
Ramka z superbohaterami – Tatusiu – Pola
Ramka Star Wars - Tatuś - Leo
Ramka Star Wars – Tatuś – Leo
Superbohaterowie - Tatusiu - Ninka
Superbohaterowie – Tatusiu – Ninka
Vader Han Solo Yoda R2D2 - ramka na Dzień Ojca
Vader Han Solo Yoda R2D2 – ramka na Dzień Ojca
Tato Jasiu - ramka Jesteś naszym Superbohaterem
Tato Jasiu – ramka Jesteś naszym Superbohaterem

Udostępnij ten artykuł znajomym